Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S10 ve Note10 Android 10 İçin Güncelleştirmeyi Başlatacak!

Samsung, Android 10 güncellemesini önceki büyük güncellemelere göre daha erken başlatacak. Güncelleme ilk olarak Galaxy S 10 ve Note 10 cihazları için gelecek.

Android 10 piyasaya sürülmesiyle birlikte, telefonlarının yazılımlarını yeni işletim sistemi sürümüne  güncellemek için dünyanın en büyük Android akıllı üreticisi olan Samsung’u bekliyoruz. Genellikle Samsung sonbaharda bir beta programı çalıştırıyordu ve SamMobile’e göre bu yılda aynısı geçerli olacak.


Güvenilir bir kaynak, Galaxy S10 ve Note10 serisindeki cihazların Ekim ayının başından itibaren bir Android 10 beta programına erişebileceğini belirtti. Bir açıklamanın ardından ABD cihazları bazı Avrupa cihazları tarafından takip edilen ilk katılım fırsatını elde edecekler. Bu ayın sonundan önce duyuru yapılacaktır.

Samsung Galaxy S10 ve Note10 Android 10 İçin Güncelleştirmeyi Başlatacak!

Samsung, geçen yıl Andorid 9 Pie ve o zamanki yeni çıkardığı telefon olan Galaxy S9 için One UI’dan daha hızlı bir dağıtım yaptı. Kasım ayında ise beta özelliğini başlattı ve 24 Aralık’ta belirli EMEA ülkeleri için düzenli bir şekilde güncelleme yayınladı.

Son zamanlarda Samsung Galaxy S10 ve Note10 cihazlarında Android 10 güncellemelerini test ettiğini bildiren T-Mobile. Şimdi bu aygıtları Samsung’da ki çalışmaların büyük kısmını karıştırarak “geliştirme” aşamasına geri döndürdü.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu