Galaxy S10, Onarılabilirlik Puanı Açıklandı - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy S10, Onarılabilirlik Durumunda 10 Üzerinden 3 Puan Verildi

Abone Ol 

Samsung Galaxy S10 modelinin tamiri kolay olmayacak! Teardown raporu, tamir edilebilme açısından 10’dan 3’lük bir puan vermiş durumda.

takipçi satın al
takipçi satın al

Batarya gibi değiştirilmeleri “gereksiz yere zor” olduğu gibi sorunlara değinmiştir ve ön ve arkaya yapıştırılmış bir camın kırılma olasılığı yüksek durumda. 

Ayrıca, sökmeyi çok zorlaştıran, aşırı miktarda yapıştırıcı gibi hususlara da dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte, tescilli vidalar kullanan Apple’ın aksine, Galaxy S10’un tek bir Philips sürücüsü kullanılarak demonte edilebileceğini unutmayın. 

Samsung Galaxy S10, Onarılabilirlik Durumunda 10 Üzerinden 3 Puan Verildi

Ayrıca, bileşenlerin çoğunlukla modüler olduğu not ediliyor; bunun anlamı, sadece bir parça için birden fazla bileşeni değiştirmek zorunda kalmak yerine, tek tek değiştirilebilecekleridir.

Bununla birlikte, onarım puanının çoğu insan için önemli olmayabileceğini düşünüyoruz, ancak telefonu uzun süre açık tutmayı planlıyorsanız, bu kesinlikle dikkate alınması gereken bir şey. Yani Galaxy S10 modeli tamir için sökme esnasında zorluk çıkarabilir.

Göz atın:   iPhone Durum Çubuğundaki Yeşil ve Turuncu Nokta Ne Anlama Geliyor?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL