Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S10, Onarılabilirlik Durumunda 10 Üzerinden 3 Puan Verildi

Samsung Galaxy S10 modelinin tamiri kolay olmayacak! Teardown raporu, tamir edilebilme açısından 10’dan 3’lük bir puan vermiş durumda.

Batarya gibi değiştirilmeleri “gereksiz yere zor” olduğu gibi sorunlara değinmiştir ve ön ve arkaya yapıştırılmış bir camın kırılma olasılığı yüksek durumda. 

Ayrıca, sökmeyi çok zorlaştıran, aşırı miktarda yapıştırıcı gibi hususlara da dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte, tescilli vidalar kullanan Apple’ın aksine, Galaxy S10’un tek bir Philips sürücüsü kullanılarak demonte edilebileceğini unutmayın. 


Samsung Galaxy S10, Onarılabilirlik Durumunda 10 Üzerinden 3 Puan Verildi

Ayrıca, bileşenlerin çoğunlukla modüler olduğu not ediliyor; bunun anlamı, sadece bir parça için birden fazla bileşeni değiştirmek zorunda kalmak yerine, tek tek değiştirilebilecekleridir.

Bununla birlikte, onarım puanının çoğu insan için önemli olmayabileceğini düşünüyoruz, ancak telefonu uzun süre açık tutmayı planlıyorsanız, bu kesinlikle dikkate alınması gereken bir şey. Yani Galaxy S10 modeli tamir için sökme esnasında zorluk çıkarabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu