TeknoDiot.com
   
   

Samsung Galaxy S10, Onarılabilirlik Durumunda 10 Üzerinden 3 Puan Verildi

Samsung Galaxy S10, Onarılabilirlik Durumunda 10 Üzerinden 3 Puan Verildi

Samsung Galaxy S10 modelinin tamiri kolay olmayacak! Teardown raporu, tamir edilebilme açısından 10’dan 3’lük bir puan vermiş durumda.

Batarya gibi değiştirilmeleri “gereksiz yere zor” olduğu gibi sorunlara değinmiştir ve ön ve arkaya yapıştırılmış bir camın kırılma olasılığı yüksek durumda. 

Ayrıca, sökmeyi çok zorlaştıran, aşırı miktarda yapıştırıcı gibi hususlara da dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte, tescilli vidalar kullanan Apple’ın aksine, Galaxy S10’un tek bir Philips sürücüsü kullanılarak demonte edilebileceğini unutmayın. 

Samsung Galaxy S10, Onarılabilirlik Durumunda 10 Üzerinden 3 Puan Verildi

Ayrıca, bileşenlerin çoğunlukla modüler olduğu not ediliyor; bunun anlamı, sadece bir parça için birden fazla bileşeni değiştirmek zorunda kalmak yerine, tek tek değiştirilebilecekleridir.

Bununla birlikte, onarım puanının çoğu insan için önemli olmayabileceğini düşünüyoruz, ancak telefonu uzun süre açık tutmayı planlıyorsanız, bu kesinlikle dikkate alınması gereken bir şey. Yani Galaxy S10 modeli tamir için sökme esnasında zorluk çıkarabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.