Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Duvar Kağıtları İndirin!

iPhone 14 Pro Duvar Kağıdı!

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro duvar kağıtları sizlerle paylaşıyoruz. Yüksek çözünürlüklü bu duvar kağıtlarını telefonunuzda kullanabilirsiniz. Sadece iPhone 14 değil diğer cihazlar içinde iphone duvar kağıdı bu içerikte bulabilirsiniz.

iOS 16, yeni duvar kağıdıyla geliyor. Ancak Apple, en yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerine özel bazı yeni duvar kağıtlarını da kullanıcılara sunuyor. Ancak, yeni bir cihaz satın almak zorunda kalmadan bu yeni duvar kağıtlarına sahip olmak istiyorsanız, onları buradan indirebilirsiniz.


iOS 16, yeniden tasarlanan kilit ekranı sayesinde yeni bir duvar kağıdı sistemi sunuyor. Ne yazık ki, güncelleme birçok yeni duvar kağıdı sunarken, Apple da neredeyse tüm eski duvar kağıtlarını kaldırdı.

Yeni iPhone 14 duvar kağıtlarına gelince, her cihaz rengi için yeni bir tane var. Apple, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için mavi, gece yarısı, mor, kırmızı ve yıldız ışığı modelleri için özel görüntüler oluşturdu. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max duvar kağıdı, tıpkı iPhone’larda olduğu gibi dört farklı renkte sunulur: koyu mor, altın, gümüş ve uzay siyahı.

Not : Duvar kağıtlarını iPhone 14 serisinden indirmek için aşağıdaki indir düğmesine dokunun.

iPhone 14 Duvar Kağıtları

Yeni iPhone 14 duvar kağıdını aşağıdan tam çözünürlükte indirebilirsiniz. Resme tıkladığınızdan ve tam çözünürlüklü duvar kağıdını kaydettiğinizden emin olun ve ardından bir iOS cihazı kullanıyorsanız Fotoğraflar uygulaması veya Ayarlar uygulaması aracılığıyla bunu arka plan resminiz olarak ayarlayın.

Duvar kağıtlarının hepsinin özellikle dikey yönlendirme için tasarlandığını belirtmekte fayda var, bu nedenle Mac’ler ve iPad’ler gibi cihazlarda iyi görünmeyebilirler.

iPhone 14 Duvar Kağıdı İndirin!

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro Duvar Kağıtları İndirin!

Bu iPhone 14 ve iPhone 14 Pro duvar kağıtları, (wallpaper) duvar kağıdınız olamayacak kadar iyi. Bu duvar kağıtları, sahip olduğunuz tüm cihazlarda iyi görünecek bir şeydir. Eksiksiz iPhone 14 serisindeki tüm duvar kağıtlarını sizin için paylaştık.

iPhone 14 için Duvar Kağıdı Yapma Adımları:

  1. Resim seçin: İlk olarak, iPhone 14 ekranı için uygun bir resim seçin. Önerilen çözünürlük 2778 x 1284 pikseldir.
  2. Resmi düzenleyin: Resmi düzenlemek isterseniz, resim düzenleme yazılımları kullanabilirsiniz.
  3. Resmi telefona yükleyin: Resmi iTunes veya iCloud fotoğraf yapılandırması aracılığıyla telefona yükleyin.
  4. Ayarları açın: Ayarlar> Genel> Duvar Kağıdı ve Aydınlatma> Duvar Kağıdı’yı açın.
  5. Resmi seçin: Yüklediğiniz resmi seçin ve Ayarla’ya dokunun.
  6. Duvar kağıdı ayarı yapın: Telefonunuzun ekranına uygun olarak, Fit & Fill seçeneğini veya Tam Ekran seçeneğini belirleyin.
  7. Kaydedin: Ayarları kaydedin ve iPhone 14 ekranınızdaki duvar kağıdınız hazır!
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
5
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu