Tiktok Takipçi Satın Al

iOS 16 Duvar Kağıtları İndir (FHD)

iOS 16 duvar kağıtlarını FHD çözünürlükte buradan indirin!

WWDC 2022 etkinliğinde Apple, yeni iOS 16 güncellemesini duyurmuştu. iOS 16 ile yeni duvar kağıtları da kullanıcılarla buluşacak. Güncelleme gelmeden önden iOS 16 duvar kağıtlarını indirip telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Yepyeni iOS 16 güncellemelerden biri, yalnızca jailbreak topluluğunda görülmeden önce Kilit Ekranı widget’larını ve özelleştirilebilirliği içerir. Ek olarak, ilk beta ile birlikte yeni bir resmi iOS 16 duvar kağıdı da geliyor. Yeni duvar kağıdını indirmeden önce, iOS 16 iPhone duvar kağıtları geleneksel olarak yalnızca statik görüntülerdi, Canlı Duvar Kağıtları ise statik sürümlere ve animasyonlu sürüm için kısa bir videoya sahipti. Şimdi iOS 16 ile işler biraz farklılaştı.


Apple, yaklaşmakta olan iOS 16 işletim sistemi için bu yıl içinde piyasaya sürülmesi gereken yeni bir duvar kağıdı seti yayınladı. Yeni duvar kağıtları geliştirici Steve Stroughton-Smith tarafından keşfedildi ve Twitter’da yayınlandı. iOS 16 wallpapers, doğrudan beta yazılımından çıkarıldı. Hem Karanlık hem de Açık modda iPhone veya iPad’iniz için indirilebilirler.

iOS 16 duvar kağıtları indirin

iOS 16 Duvar Kağıtları İndir (FHD)

Her iOS sürümünde Apple, iPhone’a bazı yeni wallpaper ekler ve yeni duyurulan iOS 16 da farklı değildir. Özelliklerle dolu iOS 16’ya erişim bu sonbaharda herkese açık olacak, ancak duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza uygulayarak yaklaşan iOS 16’yı hissedebilirsiniz.

Apple, en yeni iPhone işletim sistemini karanlık ve aydınlık seçenekleriyle sunulan iki yeni duvar kağıdıyla bir araya getiriyor. Az önce iOS 16 duvar kağıdı güncellendi ve ayrıca iPadOS 16’da bulunan duvar kağıtları eklenmiştir. Yeni duvar kağıdı artık 1560 x 3376 ve 3208 X 3208 piksel çözünürlükte sunuluyor, bu nedenle kalite hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek yok. Yeni iOS 16 duvar kağıdı önizlemesine göz atın.

Not: Aşağıda, duvar kağıtlarının önizleme görüntüleridir ve orijinal kalitede değildir. Bu nedenle görselleri indirmeyiniz. Aşağıdaki indirme bölümünde verilen indirme bağlantısını kullanarak FHD çözünürlükte indirebilirsiniz.
iOS 16 Duvar Kağıtları İndir (FHD)
iOS 16 wallpapers (önizleme)
iOS 16 Duvar Kağıtları İndir (FHD)
iOS 16 wallpapers (önizleme)
iOS 16 Duvar Kağıtları İndir (FHD)
iPadOS16 wallpapers (önizleme)

İndirdikten sonra indirilenler klasörüne gidin ve akıllı telefonunuzun ana ekranında veya kilit ekranında ayarlamak istediğiniz duvar kağıdını seçin. Açın ve ardından duvar kağıdını ayarlamak için üç nokta menü simgesine dokunun. Eğer iPhone indirilen dosya nerede olduğunu bilmeyip, öğrenmek isterseniz rehberimize göz atmanız yeterli olacaktır.

Tıkla Duvar Kağıtları İndir (FHD)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu