Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S10, Android 10 Beta İçin Önemli Güncelleme!

Samsung, Galaxy S10 serisi için başka bir beta Android 10 güncellemesi yayınlayarak bitiş çizgisine yaklaşıyor.

Bu, genel olarak yedinci beta güncellemesidir ve şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde kilitsiz modeller için ve Güney Kore’de, eski sürüm için G97 * U1UEU2ZSKL ve son sürüm için G97 * NKSU3ZSKL yazılımları ile piyasaya sürülmektedir .


Yeni beta birkaç ciddi sorunu çözüyor gibi görünüyor. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz “cihazın sıfırlanması sorunu”, ana ekranın çökmesi ve Wi-Fi nedeniyle askıda kalması gibi bir sorun var.

Galaxy S10 için yeni Android 10 güncellemesi

Samsung Galaxy S10, Android 10 Beta İçin Önemli Güncelleme!

Bu güncellemede yer alan hata düzeltmelerinin niteliği göz önüne alındığında, Samsung‘un bu yazı sırasında ABD ve Güney Kore dışında bulunmamasına rağmen, yakında diğer ülkelerdeki beta kullanıcılarına yayınlayacağını varsayıyoruz.

Her zaman olduğu gibi , İndir ve yükle seçeneğine dokunarak Galaxy S10e, S10 veya S10 + cihazınızdaki Ayarlar »Yazılım güncelleme menüsünden en son beta sürümünü alabilirsiniz . Güncelleme boyutu, cihaza ve ülkeye bağlı olarak 130 MB ila 200 MB arasında değişir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu