TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Samsung, Galaxy S10 Ailesi İçin Reklamlara Başladı!

Samsung, Galaxy S10 Ailesi İçin Reklamlara Başladı!

Samsung, Galaxy S10 Ailesi İçin Reklamlara Başladı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni amiral gemi serisini tanıtmasına az bir zaman kaldı. Samsung, dünyanın belli başlı şehirlerinde “gelecek ortaya çıkıyor” reklam panolarını yayınladı.

Samsung, bir ay önce hem Galaxy S10 ailesi hem de katlanabilir telefonunu 20 Şubat tarihinde duyuracağını açıklamıştı. Bunun üzerine Samsung lansman için yeni reklamlara başladı. Samsung şirketi Paris, Fransa, Palace de la Concorde’de dev bir reklam panosuyla bir tanıtım yaptı.

Birkaç hafta önce Fransa’da gördüğümüze benzer bir şekilde, Samsung, New York Times Meydanı, Milan’ın Piazza del Duomo, Madrid’deki Callao Meydanı, Moskova’nın Hidroelektrik Binası ve Singapur’un Heeren’i de dahil olmak üzere beş ikonik mekanda dev bir reklam panosu kurdu. Bu reklam panoları Korece harflerin güzelliğini, dinamik ve cesur bir şekilde Hangeul’u gözler önüne sermekte.

[sp-related style=”dark” id=”36543″]

Samsung, Galaxy S10 Ailesi İçin Reklamlara Başladı!

Samsung İddialı Geliyor!

Kampanya, “Gelecek ortaya çıkıyor” anlamına gelen ve yeni Galaxy serisinin heyecan verici bir geleceğini ve akıllı telefonun yenilikçiliğinin geleceğini belirleyecek Galaxy serisi için cesur bir yeni vizyonu ortaya çıkaran görüntüler sunuyor.

Büyük bir akıllı telefon üreticisi olan Samsung, akıllı telefon pazarının orta ve alt kısımlarında Huawei , Xiaomi ve diğer Çinli rakipleriyle ününü kaybetti, ancak Galaxy S10 üçlüsünün, katlanabilir telefonun ve Galaxy M serisi işleri ters çevirebilir. Bakalım 20 Şubat tarihinde Samsung kullanıcılarını ne gibi sürprizler bekliyor olacak?

[sp-related style=”dark” id=”36543″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


OnePlus Yeni Serisinin 5G’ye Hazır Olduğunu Doğruladı

Buğra Noyan

Samsung Galaxy M30s Geliyor

Buğra Noyan

Infinix S5 Pro 18 Şubat’ta Tanıtılacak!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.