TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Render Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Render Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 20 Plus'ın Render Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 20 Plus’ın render görselleri ortaya çıktı.

Persicope kameraya sahip yeni Samsung Galaxy Note 20 Plus tasarımı ortaya çıktı. Renderler, OnLeaks tarafından sızdırılan boyutlara dayanarak Pigtou tarafından oluşturuldu ve durum için muhtemelen doğru, ancak örneğin kamera yapılandırması hakkında tam ayrıntılar sağlayamıyor.

Note 20 Plus, 165mm uzunluğunda, 77.2mm genişliğinde ve 7.6mm kalınlığında olacak. Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Note 20’den biraz daha büyük ve Samsung Galaxy Note 10 Plus’tan daha büyük olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, aynı kalınlıkta olduğu görülmektedir.

Şimdiye kadar, Galaxy Note 20 temel modelinin de bu kamera modülüne sahip olacağını destekleyen bir kanıt yok, bu nedenle Galaxy Note 20+ için özel kalabilir. En üst düzey modele ayrılmış olabilecek tek teknoloji bu değildir.

İlginizi çekebilir: En Yüksek Ekran Yenileme Hızına Sahip 5 Akıllı Telefon

Önceki raporlar ayrıca Galaxy Note 20+’nin 120Hz LTPO paneli kullanacağını, ancak temel modelin 60Hz LTPS ekranla sınırlı olabileceğini gösteriyor. Benzer şekilde, Galaxy Note 20+ bir 108MP kameraya sahip olabilir , ancak Note 20 bu özelliğe sahip olmayabilir veya olmayabilir.

Ekran 6.9 inç ve Note20’den daha kavisli ve S-Pen silo da sol tarafa taşındı. Renderler, söylentiler altındaki ekran kamerası yerine delgeç deliğini onaylıyor ve cihazın, muhtemelen bir periskop kamera için önemli bir kamera çıkıntısı bulunuyor. Yeni Note modeli Samsung Galaxy Fold 2 ile birlikte Ağustos ayında piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bilmeniz Gereken Windows 10 Touchpad (Dokunmatik Yüzey) Kısayolları!

Burak Dal

Samsung Galaxy S10’un Tasarımı Bitti

Buğra Noyan

Google Pixel 2 Tanıtıldı! İşte Tüm Özellikleri!

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.