Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Render Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi olacak olan Galaxy Note 20 Plus’ın render görselleri ortaya çıktı.

Persicope kameraya sahip yeni Samsung Galaxy Note 20 Plus tasarımı ortaya çıktı. Renderler, OnLeaks tarafından sızdırılan boyutlara dayanarak Pigtou tarafından oluşturuldu ve durum için muhtemelen doğru, ancak örneğin kamera yapılandırması hakkında tam ayrıntılar sağlayamıyor.


Note 20 Plus, 165mm uzunluğunda, 77.2mm genişliğinde ve 7.6mm kalınlığında olacak. Samsung Galaxy Note 20 Plus’ın Note 20’den biraz daha büyük ve Samsung Galaxy Note 10 Plus’tan daha büyük olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, aynı kalınlıkta olduğu görülmektedir.

Şimdiye kadar, Galaxy Note 20 temel modelinin de bu kamera modülüne sahip olacağını destekleyen bir kanıt yok, bu nedenle Galaxy Note 20+ için özel kalabilir. En üst düzey modele ayrılmış olabilecek tek teknoloji bu değildir.

İlginizi çekebilir: En Yüksek Ekran Yenileme Hızına Sahip 5 Akıllı Telefon

Önceki raporlar ayrıca Galaxy Note 20+’nin 120Hz LTPO paneli kullanacağını, ancak temel modelin 60Hz LTPS ekranla sınırlı olabileceğini gösteriyor. Benzer şekilde, Galaxy Note 20+ bir 108MP kameraya sahip olabilir , ancak Note 20 bu özelliğe sahip olmayabilir veya olmayabilir.

Ekran 6.9 inç ve Note20’den daha kavisli ve S-Pen silo da sol tarafa taşındı. Renderler, söylentiler altındaki ekran kamerası yerine delgeç deliğini onaylıyor ve cihazın, muhtemelen bir periskop kamera için önemli bir kamera çıkıntısı bulunuyor. Yeni Note modeli Samsung Galaxy Fold 2 ile birlikte Ağustos ayında piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu