Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy M40 Yeni Güncelleme Aldı

Samsung Galaxy M40 yeni güncelleme Gece Modu ve Ağustos Güvenlik Düzeltme Eki getiriyor.

Samsung, ilk etapta Hindistan için bir Galaxy M40 güncellemesi yayınladı. Bu sadece 366 MB boyutunda ve M405FDDU1ASH1 yazılım versiyonunu destekleyen oldukça küçük bir güncelleme.


Güncelleme, güvenlik düzeltme ekini doğrudan Ağustos 2019’a kadar yükselten güvenlik geliştirmeleri ve kararlılık geliştirmeleri içeriyor. Ayrıca, güncelleştirmeye özel bir QR tarayıcısı ekleniyor.

Bu nedenle, kullanıcıların bu amaçla üçüncü taraf uygulamalarına güvenmeleri için gerek aklmıyor. Bu en son OneUI güncellemesi ile birkaç Samsung cihazı için gelen bir özelliktir.

Samsung Galaxy M40 Yeni Güncelleme Aldı

Samsung Galaxy M40 için yeni güncelleme

Aynısı, kamera uygulamasına eklenen yeni özel Gece Modu için de geçerli. Gece ve karanlığı yakalayacak yeni kamera modu Galaxy M40 yazılımına dahil edildi. Artık kullanıcılar gece çekimlerinin en iyisini elde edebilecekler. Kullanıcılar sabit bir el ile uzun pozlamalı bir çekim yapmak için ihtiyaç duyduklarında bu moda kolayca geçebilecekler.

Hindistan’da yaşayan kullanıcılar, önümüzdeki günlerde güncellemeyi OTA kanalı üzerinden alacaklardır. İlerleyen zamanlarda da Avrupa ülkelerinde de bu güncelleme yayınlanmış olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu