Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy M21 Yolda!

Samsung, yeni M Serisi orta düzey cihazlar üzerinde çalışıyor ve bunlar önümüzdeki yıl piyasaya sürüldüklerinde çevrimdışı perakendecilerde de satışa sunulacak.

Bugün yeni bir rapor, Galaxy M21’e biraz daha ışık tutuyor ve model numarasının SM-M215F olduğunu bize bildiriyor. 64 ve 128GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak, bu da M20’nin 32 ve 64GB arasındaki seçimine kıyasla bir yükseltmedir.


Samsung Galaxy M21 Yolda!

Bir UI 2.0 ile Android 10‘u ve Samsung’un Exynos 9610 veya 9611 yonga setini ve üçlü arka kamera kurulumunu da görmeyi bekleyin. Yeni M11, M21 ve M31’i hangi renklerde satın alabileceğinizi merak ediyorsanız, ayrıntılar burada.

Her üçü de mavi ve siyah renkte sunulacak ve her biri farklı bir üçüncü renge sahip olacak. M11 menekşe olur, M21 yeşile sahip olurken M31 de kırmızı olarak satılacak. Şirket, bu renk seçeneklerini lansmandan sonraki bir tarihte genişletmeyi seçebilir.

Üçlü resmi olacaksa, M10 ve M20’nin bu yıl Ocak ayında açıklandığını unutmayın, bu yüzden modellerin önümüzdeki ay bir noktada ortaya çıkması mantıklı olacaktır. Samsung ürünleriye ile ilgili makalelerimizi takip etmek için Samsung Haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu