Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold, Ön Siparişler ilk Günde Tükendi

Malezya’daki ilk Galaxy Fold ön sipariş partisi 24 saatten daha kısa bir sürede satıldı.

Samsung’un ilk katlanabilir telefonu, dün Malezya’da ön sipariş vermek için uygun hale geldi ve bugün şirket, stokların tükendiğini doğrulamak için Twitter’dan bildirdi.


Samsung, Malezya’da ön sipariş için kaç tane Galaxy Fold biriminin kullanıma sunulduğuna dair hiçbir rakam vermedi, ancak şirket yeni bir partinin “yakında” piyasaya sunulacağını doğruladı.

Galaxy Fold, birçok pazarda sıcak ürün!

Samsung Galaxy Fold, Ön Siparişler ilk Günde Tükendi

Cihaz ilk kez Güney Kore’de piyasaya sürüldü ve lansman gününde tükenmişti. Hindistan’daki ilk Galaxy Fold partisinin tükenmesi sadece 30 dakika sürdü.

Bu belirgin başarı, büyük ölçüde Galaxy Fold’un sınırlı miktarlarda satıldığı gerçeğine atfedilir. Kore medya kuruluşları tarafından daha önce belirtilen endüstri kaynakları, Güney Kore’deki ilk Galaxy Fold ön sipariş grubunun yalnızca 1000 birimden oluştuğunu iddia ediyordu. Bu arada, bu hafta başında Hindistan’a toplam 1.600 Galaxy Fold modeli sevk edildi, bu nedenle Samsung’un ilk katlanabilir cihazının diğer amiral gemileriyle aynı sayıları çekmediği açık.

Malezya’nın başka bir Galaxy Fold modeli alacağı zaman hala görülmeye devam ediyor ve telefonun ne kadar uzun süre talep göreceğini görmek ilginç olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu