TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Samsung Galaxy Fold Lite Modeli Gelecek Yıl Tanıtılacak

Samsung Galaxy Fold Lite Modeli Gelecek Yıl Tanıtılacak

Samsung Galaxy Fold Lite Modeli Gelecek Yıl Tanıtılacak

Samsung zaten Galaxy Fold ve 5G modelini şu anda satıyor. Ancak şirket 2021’in başlarında bir Lite varyantı başlatabilir. Güney Kore’den gelen kaynaklar, telefonun daha az etkileyici özelliklere sahip olacağını ancak çok daha uygun bir fiyata sahip olacağını bildiriyor.

Yeni telefon 1100 dolarlık fiyatla gelebilir. Son zamanlarda sızan bir render, cihazın oranını koruyacak, ancak ön / iç kısımda tek bir delikli kamera olacak, dışarda iki atıcı olacak. Leaksters ayrıca yeni Fold telefonun çerçevelerinin daha ince olacağını söylüyor.

Uygun fiyatlı katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Fold Lite Modeli Gelecek Yıl Tanıtılacak

Mayıs ayında, tanınmış bir tipster, Samsung Galaxy Fold Lite katlanabilir akıllı telefonun varlığını ortaya çıkardı. Güney Kore merkezli kaynaklara göre Galaxy Fold’a kıyasla daha düşük seviye özelliklere sahip olan Lite, 2021 yılının ilk aylarında raflardaki yerini alacak.

Cihazın bu yıl piyasaya çıkması bekleniyordu. Bununla birlikte, Güney Koreli bir yayının yeni bir raporu, Fold Lite’ın önümüzdeki yıl yaklaşık 1,100 dolarlık bir fiyatla yaklaşık 1 milyon fiyatla kapanacağını ortaya koyuyor.

Katlanabilir telefon, alüminyum bir yapıya ve dışına camla gelebilir. Çift arka kameralarla donatılabilir. Cihazın diğer detayları şu anda kaydırılıyor. Rapor ayrıca Galaxy S20 FE adlı başka bir telefonun varlığını da ortaya koyuyor. Adı, 2016’da Galaxy Note 7’nin çöküşünden sonra Temmuz 2017’de tanıtılan Galaxy Note 7 FE’yi (Fan Edition) hatırlatıyor. Galaxy S20 FE’nin, daha düşük bir değerle birlikte S20 serisinin temel özellikleriyle birlikte geldiği söyleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Skype Android Uygulaması Rekor Kırdı!

Buğra Noyan

Kaspersky’a SE Labs’ten Büyük Ödül

Umut Bilgen

Huawei P40 ve Huawei P40 Pro Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.