Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold, İlk Defa Bir Mağazadan Satın Alınabilecek!

Samsung’un yeni katlanabilir cihazı olan Galaxy Fold, dünyada bir çok noktada ön sipariş ile satılıyordu. Ancak Güney Kore’de herhangi bir Samsung mağazasından artık satın alabilecek.

Samsung Galaxy Fold, dünyanın çeşitli bölgelerinde satın alınabiliyor. Ancak şimdiye kadar sadece cihazın ön siparişini alanların cihazı satın alma şansı vardı. Bugünden itibaren Güney Koreli kullanıcılar, herhangi bir Samsung’a ya da destekleyici taşıyıcı mağazasına girebilecek ve katlanabilir telefonu satın alabilecek.


Samsung Galaxy Fold, İlk Defa Bir Mağazadan Satın Alınabilecek!

Şimdilik Güney Kore kullanıcıların Galaxy Fold’u ön sipariş almadan satın alabilecekleri tek ülkedir, ancak bu listenin önümüzdeki aylarda artması bekleniyor. Bugünün erken saatlerinde yayınlanan bir raporda, Samsung’un önümüzdeki yıl 5-6 milyon arasında katlanabilir telefon satmayı planladığı bildirildi.

Bu hedef, zorlu üretim süreci ve Galaxy Fold için yüksek perakende fiyatı göz önüne alındığında oldukça iyimser görünüyor. Yaklaşan bir kapaklı katlanabilir telefon için Samsung’un planları hakkında daha uygun olacağı bildirilen söylentiler duyduk ama ne kadar işe yarayacağını söylemek için henüz çok erken.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu