Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold Dayanıklılık Testinden Geçiyor (Video)

Samsung Galaxy Fold, nihayet bir dayanıklılık testinde! JerryRigEverything YouTube kanalında Galaxy Fold dayanıklılık testine tabii tutuldu.

Samsung‘un ilk katlama telefonun dayanıklılık testi prosedürünü yaptı. JerryRigEverything, YouTube kanalında yayınlandı.


Yeniden tasarlanan Galaxy Fold‘un tozlu yerlerden uzak durduğunu göstermek için menteşeye gitmeyi başardı. Başta, telefon normal şekilde çalışmaya devam eder.

Katlandığında 4.6 inç, açıldığında ise 7.3 inç büyüklüğünde olan ekranın üzerinde yer alan koruyucu katman, henüz ikinci seviyedeyken hasar aldı. Bunun üzerine ekranı daha fazla zorlamak istemeyen JerryRigEverything menteşe boşluklarının oluşturabileceği problemi görmek için ilginç bir teste imza attı.

Ekranın üzerine biraz toprak döktü ve cihazı katlayarak salladı. Bu test sonrasında menteşelerden oldukça kötü bir ses gelmeye başlarken, cihazın yan kısımları diğer telefonlar ile benzer şekilde bıçak darbelerine karşı dayanıksız.

Samsung Galaxy Fold Dayanıklılık Testi

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu