Samsung Galaxy Fold Dayanıklılık Testinden Geçiyor (Video) - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy Fold Dayanıklılık Testinden Geçiyor (Video)

Abone Ol 

Samsung Galaxy Fold, nihayet bir dayanıklılık testinde! JerryRigEverything YouTube kanalında Galaxy Fold dayanıklılık testine tabii tutuldu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Samsung‘un ilk katlama telefonun dayanıklılık testi prosedürünü yaptı. JerryRigEverything, YouTube kanalında yayınlandı.

Yeniden tasarlanan Galaxy Fold‘un tozlu yerlerden uzak durduğunu göstermek için menteşeye gitmeyi başardı. Başta, telefon normal şekilde çalışmaya devam eder.

Katlandığında 4.6 inç, açıldığında ise 7.3 inç büyüklüğünde olan ekranın üzerinde yer alan koruyucu katman, henüz ikinci seviyedeyken hasar aldı. Bunun üzerine ekranı daha fazla zorlamak istemeyen JerryRigEverything menteşe boşluklarının oluşturabileceği problemi görmek için ilginç bir teste imza attı.

Ekranın üzerine biraz toprak döktü ve cihazı katlayarak salladı. Bu test sonrasında menteşelerden oldukça kötü bir ses gelmeye başlarken, cihazın yan kısımları diğer telefonlar ile benzer şekilde bıçak darbelerine karşı dayanıksız.

Samsung Galaxy Fold Dayanıklılık Testi

 

Göz atın:   Samsung, CES 2020 İçin 8K TV Geliştirme Teknolojisini Geliştiriyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!