Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold 2, Galaxy S11’den Önce Piyasaya Çıkacak

Samsung, ilerleyen zamanlarda yeni bir katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Fold 2 ve Samsung Galaxy S11 serisini tanıtacak.

Ancak Galaxy Fold 2 pazara Galaxy S11’den çok daha erken girecek. Samsung‘un flip telefon kapağı hakkında bilgi nispeten yakın zamanda ortaya çıktı.


Samsung Galaxy Fold 2 olarak adlandırılacağı ve orijinal modelin yarısı kadar bir fiyat etiketi alacağı biliniyordu. Cihazın teknik özellikleri neredeyse bilinmiyor. Sızıntılara göre 6.7 inçlik bir ekranı olacağı  bildirildi.

Samsung Galaxy Fold 2, Galaxy S11'den Önce Piyasaya Çıkacak

Katlandığında, akıllı telefon kare bir şekle sahip olacak. Şimdi Samsung Galaxy Fold 2 ve Samsung Galaxy S11‘in bir etkinlikte sunulması gerektiği ortaya çıktı. Bunun 11 Şubat 2020’de gerçekleşeceğine inanılıyor. Buna rağmen, her iki cihaz da aynı anda satışa çıkmayacak.

Piyasaya ilk giren esnek ekranlı bir kapaklı. Bunun nedeni, Güney Koreli markanın, diğer üreticilerin yakında gireceği bu yeni nişte bir dayanak kazanmak istemesidir. Samsung Galaxy Fold 2’nin ana rakibi katlanabilir Motorola RAZR olacak. Samsung Galaxy S11 pazarındaki ilk sunum, sunumdan birkaç hafta sonra gerçekleşecek. Şubat sonuna yaklaşacak. Bu zaten birkaç yıldır kullandığı geleneksel bir marka uygulaması ve bu sefer bu alışkanlığı bırakmayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu