Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold 2 Bataryası Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz ay, uzun bir kapak tasarımına sahip olduğu söylenen ancak daha güçlü bir Snapdragon 855+ yonga seti ile tamamlanan 5G yetenekli bir Galaxy Fold olduğu ortaya çıkan Galaxy W20 5G’nin ilk detaylarını gördük.

Samsung Galaxy Fold 2 olarak beklenen Galaxy W20 modeli hakkında detaylar yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. Artık SafetyKorea’dan iki batarya sertifikası sayesinde gerçek halef hakkında ilk geçerli bilgiler ortaya çıktı.


Tıpkı ilk Galaxy Fold gibi, halefi iki ayrı batarya ile gelecek, ancak bu sefer farklı kapasitelere sahip olacaklar. Daha küçük olan hücre 900 mAh‘a girecek ve ikincisi EB-BF700ABY model numarasını taşıyacak şekilde EB-BF701ABY model numarasına sahip olacaktır.

Samsung Galaxy Fold 2 Bataryası Ortaya Çıktı

Başvuru için, Galaxy Fold, bir tanesi 2,135mAh ve ikinci bir 2,245mAh olarak değerlendirilen ve 4.380mAh olarak birleştirilen iki hücreye sahiptir. Dolayısıyla, Samsung Galaxy Fold 2‘deki ikinci hücrenin ne kadar büyük olacağı görülmeye devam ediyor.

Galaxy Fold halefinin “Bloom” kodlu olduğunu ve SM-F700F model numarasına sahip olduğunu daha önce öğrenmiştik. Teknik özellik belgesinin geri kalan kısmı ve tasarım hakkında hala bir kelime yok. İlk spekülasyonlara göre, bu sefer nihayet bir kapak tasarımına kavuşacağız ve telefon Galaxy S11  ile birlikte tanıtabilir.

Samsung Galaxy Fold 2 Bataryası Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu