Samsung’un Yeni Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds + kablosuz kulaklıklar, 11 Şubat’ta Galaxy S20 serisi akıllı telefonları ve katlanabilir Galaxy Z Flip’i de gösteren özel bir etkinlikte sunulacak.

Aynı zamanda, gelecekteki kulaklıkların görünümü zaten ortaya çıkmıştı ve Samsung Galaxy Buds + görüntüleri Ishan Agarwal tarafından yayınlandı.

Görüntüler kulaklıkları beyaz, siyah ve mavi renkte olduğunu ortaya koyuyor. Söylentilere göre, Galaxy Buds + kulaklığı ek olarak kırmızı ve pembe olarak sunulacak. Daha önce, 12 saate kadar pil ömrü sağlayacak şekilde artan pil hacmi alacakları bildirildi. En büyük rakiplerden biri olan JBL, Sennheiser Kulaklık modellerine de göz atmanız mümkün.

Samsung'un Yeni Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds + geliyor


AMD

Kulaklıklar ayrıca mikrofonlarla donatılacaktır. Aktif gürültü azaltma sistemi hakkında henüz rapor edilmemiştir. Orijinal Samsung Galaxy Buds, Bluetooth 5.0, bir ivmeölçer, bir Hall sensörü ve yakınlığına sahiptir.

Ayrıca ilk modelden %50 daha pahalı olacaklar. Kaynak, kullanıcılara daha fazla renk seçeneği sunulacağını onaylıyor, ayrıca Samsung Galaxy Buds +, şarj edilmeden daha uzun süre dayanacak. Aynı zamanda, orijinal modele kıyasla fiyat önemli ölçüde artabilir.

Orijinal Samsung Galaxy Buds kulaklıklar, bir ivmeölçer, yakınlık ve Hall sensörleri ve kontrol için bir dokunmatik panelin yanı sıra Bluetooth 5.0 modülleri ile donatılmıştır. Onların ayırt edici özelliği, bir Samsung Galaxy S10 akıllı telefondan kablosuz olarak şarj etme yeteneğiydi. Daha önce, yeni modelin aktif bir gürültü azaltma sistemine sahip olmayacağı söylentileri ortaya çıktı. Samsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy Buds + sunumlarının 11 Şubat’ta San Francisco’da yapılması bekleniyor.

Samsung'un Yeni Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı  Samsung'un Yeni Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Samsung'un Yeni Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu