Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert, Oyun İçi Fonksiyonel İyileştirmelerle Birlikte Marni’nin Gizli Diyarı Sistemini Yeniliyor

Pearl Abyss bugün özel canavar bölgesi “Marni’nin Gizli Diyarı”nın yenilendiğini ve maceracılara bölgede daha fazla zaman geçirme imkânı sağlayacağını duyurdu. Ayrıca maceracıların, hazine eşyaları için gerekli olan öncül malzemeleri kolayca toplamalarına olanak tanıyan fonksiyonel iyileştirmelerden biri olarak, “Atanis’in Elementi” adlı yeni öğe oyuna eklendi.

Marni’nin Gizli Diyarı Artık Daha Uzun Süre Kullanılabilecek

Black Desert, Oyun İçi Fonksiyonel İyileştirmelerle Birlikte Marni'nin Gizli Diyarı Sistemini Yeniliyor


Maceracılar artık Marni’nin Gizli Diyarı’ndan günde 11 saate kadar yararlanabilecekler, bu da önceki bir saatlik zaman sınırına kıyasla oldukça yüksek bir artış anlamına geliyor. Marni’nin Gizli Diyarı’nın kullanım süresi, bir maceracı Black Desert dünyasında oturumu açık olup bölgeyi kullanmazken kendini yeniden şarj edecek.

Ruh Özü Elde Etme Yöntemi Değişti

Black Desert, Oyun İçi Fonksiyonel İyileştirmelerle Birlikte Marni'nin Gizli Diyarı Sistemini Yeniliyor

Black Desert ayrıca bir hazine eşyası olan “Ruh Özü” elde etme yöntemini de yeniledi. Maceracılar artık çeşitli avlanma bölgelerinde “Atanis’in Elementi”ni elde edip biriktirebilecek. Bu eşyalar daha sonra Ruh Özlerinden birini elde etmek için birleştirilmesi gereken öncelikli eşyalardan biriyle takas edilebilecek.

Maceracılar ayrıca “Atanis’in Elementi”ni meyve türlerinden biri ve 20 element karşılığında “Krogdalo’nun Köken Taşı” ile takas edebilecekler.

Oyun deneyimini geliştiren diğer fonksiyonel iyileştirmeler arasında Karma’nın tüm Aile tarafından paylaşılması ve sunucu değişiklikleri arasındaki bekleme süresinin azaltılması yer alıyor.

Black Desert

Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar sınırlandırılmış normların dışına çıkarak kendilerini gerçekten temsil eden eşsiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPGlerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oynayan üyelerini heyecanlandıracak. Pearl Abyss şu anda PC, mobil ve konsolda dünya çapında 50 milyon oyuncuya Black Desert IP hizmeti veriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Gaming in Turkey

Gaming In Turkey I Gaming & Esports Agency I Oyun & Espor Ajans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu