Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy A42, Uygun Fiyatlı 5G Telefon Modeli Olacak

2020’nin ikinci yarısı henüz başlamasa da, Samsung önümüzdeki yıl planlamaya başladı.

Samsung Galaxy A42 modeli 2021 yılı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Yakın tarihli bir rapora göre, Samsung, ürün portföyüne daha ucuz 5G akıllı telefonlar getirmeye çalışıyor gibi görünüyor. Diğer tüm akıllı telefon üreticileri artık 5G cihazlarına odaklanması şaşırtıcı değil ve aynı şey Güney Kore merkezli iş konglomeratları için de geçerli.


Aslında, markadan gördüğümüz ilk 5G akıllı telefon Galaxy S10 5G modeliydi. Yakında, şirket amiral gemisi portföyüne çok sayıda 5G telefonu ekledi. Galaxy Note 10 ve Galaxy S20 serisinden bahsediyoruz. Sadece amiral gemisi cihazlarının yanı sıra Samsung, Galaxy A51 ve Galaxy A71 ile orta sınıf segmente 5G bağlantısı getirdi. Görünüşe göre Samsung şimdi aynı şeyi daha ucuz cihazlara da getirmeyi planlıyor.

Galaxy A42 ile Samsung daha ucuz 5G cihazları getiriyor

Samsung Galaxy A42, Uygun Fiyatlı 5G Telefon Modeli Olacak
Fotoğraf: TechRadar

Rapora göre, Samsung şu anda SM-A426B model numarasıyla 5G bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Mevcut model numarası eğilimi göz önüne alındığında, bu cihaz Galaxy A42 5G‘nin uluslararası varyantı olacak gibi görünüyor. Bu model numarasının 2021 lansmanı için planlandığını da belirtmek gerekir.

Tüm bunlar, Samsung’un bir grup daha ucuz 5G Galaxy cihazını tüketiciye getirmeyi planlayabileceğini gösteriyor . Bununla birlikte, 5G bağlantısı her yerde mevcut olmadığından LTE varyantı resmi lansmanı da görmelidir.

Yalnızca 5G cihazlar da 4G LTE’yi desteklediğinden, Samsung her iki değişkeni ayırmak yerine sadece 5G varyantıyla gidebilir. Raporda ayrıca cihazın 128 GB’lık bir dahili depolama birimiyle geleceği belirtiliyor. Akıllı telefonun Gri, Siyah ve Beyaz olmak üzere üç renk seçeneği olacak gibi duruyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu