Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy A Serisi Telefonlar İçin Android 10 Beta Planlanmıyor!

Galaxy A50 gibi bir telefon serisi olan Galaxy A50 akıllı telefonları Android 10’un kararlı sürümünün telefonlarına gelmesini beklemek zorunda kalacak.

Çünkü Samsung herhangi bir Galaxy A akıllı telefonu için beta program yapmayı planlamıyor. Şirket bunu Kore’deki topluluk forumlarında doğruladı.


Kullanılan ifadeler, planların bu yılın başlarında Android Pie’nin genel beta testinde bir değil, iki değil üç A serisi cihazı içerdiği için hatta daha sonra değişebileceğini gösteriyor.

Bu cihazlardan ikisi, Android Pie’nin ilk işletim sistemi güncellemesi olan ve üçüncüsü Galaxy A7 (2017) olan Galaxy A7 (2018) ve Galaxy A6 (2018) idi.

Samsung Galaxy A Serisi Telefonlar İçin Android 10 Beta Planlanmıyor!

A7 (2017), yalnızca diğer ülkelerde Android 6.0 Marshmallow ile gönderilirken Android Nougat‘ın kutudan çıkarılmasıyla Samsung‘un ülkesinde piyasaya sürüldüğü için Kore’deki Android Pie güncellemesini aldı. Onun geçen yıl A serisi telefonları ve Android 10 ile aynı şeyi yapabilirdi.

Ancak şu anda, Android 10 güncellemesi için uygun olan Galaxy A serisi telefonların sahipleri şanssız ve erken erişim için fazla umutlu olmamalıdır. Samsung‘un Android 10 için resmi programına göre, Galaxy A akıllı telefonlar bir ara nisan ayında güncelleme almaya başlayacak. En azından Galaxy A30, Ocak ayında bazı ülkelerde sıçrama yapabilir, ancak bu resmi programlar değişebileceğinden, Samsung’un şu anda önerilen zaman çizelgesine sadık kalacağı belli değil.

Samsung Galaxy A Serisi Telefonlar İçin Android 10 Beta Planlanmıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu