Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı 5G’nin Gelişimi İçin Hindistan’a Gitti!

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı Lee Jae-yong, Pazar günü Hindistan’a gitti ve Güney Kore devinin dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon pazarındaki varlığını genişletmek için ülkeye daha fazla yatırım yapabileceğini iddia etti.

Kaynaklara göre, Lee Pazar günü geldi ve Mumbai’deki Samsung Electronics yetkilileri tarafından şirketin mobil işletmesi hakkında bilgilendirildi. Lee’nin Mart ayından bu yana Hindistan’a ilk ziyareti olduğuna inanılıyor.


Sanayi kaynakları, Lee’nin Hindistan ziyareti sırasında Hindistan’ın önde gelen holding şirketi Reliance Industries’in şefi Mukesh Ambani ile toplantı yapabileceğini söyledi. Yonhap haber ajansına göre, Lee’nin Başbakan Narendra Modi ve Reliance Industries Başkanı Mukesh Ambani ile görüşmesi yüksek olasılıkta.

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı 5G'nin Gelişimi İçin Hindistan'a Gitti!

Beklenmedik ziyaret!

Samsung, Reliance Jio’nun 4G ağ işletmesi için ekipman tedarikçilerinden birisidir. Hintli telekom firması ülkede 5G şebekesi kurmayı planlıyorsa, endüstri gözlemcileri bir toplantı olması durumunda bu konuda iki yetkilinin görüşebileceğini söylüyorlar. Ortaya çıktığında bundan çıkacak ilginç haberler olacak.

4G ağının dışında, şirket uzun süredir Hindistan mobil alanında da büyük bir oyuncu oldu. Geçtiğimiz yılın temmuz ayında Samsung Hindistan, Utida Pradesh, Noida’da dünyanın en büyük mobil üretim tesislerinden birini kurdu. Başbakan Modi ve Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in 35 dönümlük Samsung Electronics tesisini açtı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu