bayigram.com

Samsung’dan Apple’a Göndermeli Reklam! iPhone Kullanıcılarını Galaxy Note 10’a Çağırıyor

Samsung yeni reklamını yine Apple’ın üzerinde denedi. Bu sefer iPhone kullanıcılarını Galaxy Note 10 modeline çağırdı.

Samsung’dan Apple’a ‘Bokeh’ göndermeli reklam filmi. Bu hafta iPhone 11serisini tanıtan Apple’a karşı Samsung, iPhone videolarını bokeh video özelliği ile “Galaxy Note 10’a geçme” ve “aşık olma” çağrısı yapan yeni bir reklam paylaştı .


15 saniyelik reklam, yan yana duran bir adam ve bir kadını gösteriyor; her ikisi de bir çiftin evlilik teklifini kaydettiği için sırasıyla bir iPhone ve Galaxy Note10 tutuyor. Bununla birlikte, iPhone’dan farklı olarak Galaxy Note10, bir bokeh efekti için videonun arka planını gerçek zamanlı olarak bulanıklaştırabiliyor.

Samsung daha sonra şu noktaya ulaşıyor: “Biraz özlüyor musun … nasılsın?” Galaxy Note10’a geç. Ve Live Focus Video’ya aşık ol”.

Samsung’dan Apple’a Göndermeli Reklam!

https://youtu.be/WbWk9lWrZqc

Son iPhone’larda, insanların, evcil hayvanların ve fotoğraflardaki nesnelerin arka planını bulanıklaştırmak için Portre Modu varken, Apple, Stok Kamera uygulamasında bir bokeh video özelliği sunmuyor. Ancak, FiLMiC Pro gibi üçüncü taraf kamera uygulamalarını kullanarak biraz daha sığ bir alan derinliği elde etmek mümkündür.

Akıllı telefon piyasasının iki devi Koreli Samsung ile ABD’li Apple, eğlenceli yollarla birbirlerine göndermeler yapıyorlar. Bunlardan bir tanesi de Samsung’dan geldi. Teknoloji devi, videolardaki bokeh efektini vurgulayarak Apple’a gönderme yaparken iPhone kullanıcılarını da Galaxy Note10’u tercih etmeye çağırdı. Son olarak 23 Ağutos’ta satışa çıkan Galaxy Note10, ülkemizde 9.899 liradan başlayan fiyatlarla raflardaki yerini almıştı. iPhone 11 Pro ise ABD’de 999 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu