TeknoDiot
     
     
     

Samsung, Sınırlı Sayıda 1 TB Depolama ve 12 GB RAM’li Galaxy S10 Plus Tanıtacak!

Samsung, Sınırlı Sayıda 1 TB Depolama ve 12 GB RAM'li Galaxy S10 Plus Tanıtacak!

Samsung sınırlı sayıda 1 TB depolama alanına sahip Samsung Galaxy S10 Plus’ı tanıtmak için kollarını sıvadı.

15 Mart’ta 12GB RAM’i Galaxy S10 Plus modelini sürpriz bir şekilde görebiliriz. İki haftadan az bir süre kaldı. Samsung, yeni amiral gemi serisi Galaxy S10 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. Söylentilere göre sınırlı sayıda Samsung Galaxy S10 Plus modeli tanıtacak. Bu özel ve sınırlı modelin bazı kendine has özellikleri olacak. Sınırlı sayıda üretilecek olan bu modelde 1 TB gibi dev bir dahili depolama alanı ve 12 GB RAM’e sahip olacak.

15 Mart 2019 tarihinde sınırlı sayıda olacak olan modelinin diğer pazarlarda daha erken veya daha geç piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor, ancak Samsung akıllı telefonlarını global olarak piyasaya sürmeye meyilli, bu nedenle tarihin bölgeler arasında çok fazla farklılık göstermesini beklememeliyiz.

[sp-related style=”light” id=”36138″]

Samsung, Sınırlı Sayıda 1 TB Depolama ve 12 GB RAM'li Galaxy S10 Plus Tanıtacak!

Bu modelin ismi sadece Galaxy S10 Plus olmayacaktır, kendine has bir özel isme sahip olması bekleniyor. Bazı sızdırılan bilgilere göre 1 TB depolama ve 12 GB RAM‘e sahip olacak olan bu modelin ismi Galaxy S10 Plus Limited Edition isminde olacağı öne sürüldü.

Render görseline yakından baktığımız zaman, gerçekte cihazların ana hatları olduğunu görebilirsiniz. Limited Edition biraz daha oturaklı yapıya sahip olacağı görülüyor. Galaxy S10 ailesinde yer alacak cihazların hepsi 15 Mart 2019 tarihinden sonra hemen piyasaya sürülebilir. Fiyatlandırma konusunda ise, Samsung Filipinler sitesinde herhangi bir perakende satış fiyatını göstermiyor ancak cihazlar için söylenti fiyatlar Galaxy S10e için 750 dolar Galaxy S10 için 900 dolar, Galaxy S10 Plus için 1.000 $ ve Sınırlı sayıda üretilecek olan Galaxy S10 Plus Limited Edition modeli için 1.500 dolar, bu arada 5G modelinin daha sonra geleceği ise söylentiler arasında.

[sp-related style=”light” id=”35553″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy J7 Top Sızdırıldı!

Buğra Noyan

Açılır Ön Kameralı Huawei Y9 Prime 2019 Sızdırıldı

Buğra Noyan

Xiaomi Mi Mix 4’ün Görüntüleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.