Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 12 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı! İşte O Fiyatlar

Büyük iPhone 12 sızıntısı, 5G iPhone’lar için etkileyici fiyatlandırmayı ortaya koyuyor. İşte iPhone 12 fiyatları;

Samsung ve Huawei, 5G’nin piyasaya sürülmesinin ardından bu yıl fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Apple’ın da aynı şeyi yapması bekleniyordu. iPhone serisinin piyasadaki en pahalı cihazlardan bazılarını içerdiği biliniyor. Ancak yeni bilgiler şirketin böyle bir planı olmadığını gösteriyor.


Apple’ın iPhone 12 serisi için yalnızca bir modelin fiyatını artırmayı içeren güncellenmiş bir fiyatlandırma stratejisi tablosu sızdırıldı. Bu ayrıntıların yine de değişebileceğini unutmayın, çünkü cihazlar bu noktada yaklaşık beş ay sonra tanıtılacak. Ancak bilgiler çok güvenilir kaynaklardan (Front Page) gelmektedir.

iPhone 12 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı! İşte O Fiyatlar
Görsel: Phonearena

iPhone 12 fiyatları rakiplerine göz dağı veriyor

iPhone 12, birçoğunuzun bildiği gibi, Apple bu yıl tamamen yeni bir bütçe dostu iPhone modeli sunmayı planlıyor. Pazarlama adı doğrulanmamıştır, ancak raporlar kompakt 5.4 inç OLED ekrana sahip olacağını göstermektedir.

İkincisi, yukarıdaki konseptte görüldüğü gibi daha küçük bir çentik ve mevcut nesil iPhone 11 Pro’da bulunanlara benzer daha ince çerçeveler sunacak . Alüminyum gövde ve arkada çift kamera kurulumu ile birleştirilmelidir.

iPhone 12 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı! İşte O Fiyatlar

iPhone 12 Pro olacak. Amiral gemisi, selefinin 5.8 inçlik OLED ekranının yerini, daha küçük bir çentik ve daha ince çerçevelere sahip büyük bir 6.1 inçlik uygulama ile değiştirecek. Arka paneli süslemek, gelişmiş bir üçlü kamera kurulumu ve 2020 iPad Pro’da bulunana benzer yeni bir LiDAR Tarayıcı içeren yükseltilmiş bir kamera sistemi olarak görünüyor. A14 Bionic ve 5G ağ desteği bulunacak.

Max modeli adından da anlaşıldığı üzerePhone 12 Pro’nun daha büyük bir versiyonu olacak. Bugün paylaşılan bilgiler dikkate alındığında, iPhone 12 serisi Avrupa’da şu şekilde fiyatlarla raflarda yer alacak.

  • 5.4 inç iPhone 12: 649 dolar
  • 6.1 inç iPhone 12 Plus: 749 dolar
  • 6.1 inç iPhone 12 Pro: 999 dolar
  • 6,7 inç iPhone 12 Pro Max: 1099 dolar

iPhone 12 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı! İşte O Fiyatlar

iPhone 12 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı! İşte O Fiyatlar iPhone 12 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı! İşte O Fiyatlar

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu