Salesforce Teknoloji ve Danışmanlık: VeriCloud - TeknoDiot.com

Salesforce Teknoloji ve Danışmanlık: VeriCloud

Abone Ol 

VeriCloud olarak; işiniz ile ilgili tüm alanlarda Salesforce ürünleri kullanarak sizlere danışmanlık sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Online platform üzerinden işlerinizi takip edebilmenin yanı sıra potansiyel müşterilerinizi de keşfedebilmektesiniz. 2012 yılından beri hizmet veren firmamız; her zaman ve her yerden işlerinizi kolaylıkla yönetme ve takip etme imkanı sağlamaktadır.

Profesyonel ekibi ile Salesforce ürünlerini birleştiren firmamız; gelişen teknoloji ile birlikte sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir. Salesforce ürünlerini incelemek, size uygun ürün tespiti yapmak ve detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

VeriCloud İle Kaliteli Hizmet Sağlayın

Veri.Cloud olarak; müşterilerimizin iş yükünü azaltacak uygulamalar geliştirmeye devam etmekteyiz. Online platform üzerinden iş takibi yapma, başka firmalar ile ortaklık kurma, potansiyel müşteri portföyü oluşturma veya kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir uygulama geliştirme imkanını sizlere sağlamaktayız.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Müşterilerinizin satış ve satış sonrasını takibini yapabilir ve analizleri inceleyebilirsiniz. Özel proje geliştirme, appexchange, entegrasyon hizmetleri ile tüm alanlarda sizlere uygun hizmetleri sağlayabilmekteyiz. Teknoloji ve danışmanlık firması olmamız sebebi ile ihtiyacınız olan tüm hizmet ve desteği sağlamak adına pek çok ürün geliştirmeye devam etmekteyiz.

Salesforce Teknoloji ve Danışmanlık: VeriCloud

VeriCloud İle Tüm İhtiyaçlarınıza Yönelik Çözümler

Firmamız; tecrübe ve kaliteyi birleştirerek sizlerin online platform üzerinden iş takibi yapmanızı sağlayan alt yapılar geliştirmektedir. İhtiyacınız olan tüm hizmetleri bulabileceğiniz geniş ara yüze sahip yapımız sayesinde her alana ve her sektöre hitap etmeyi başarmaktayız.

Service Cloud Müşteri Destek / Hizmet Otomasyonu sayesinde müşteri hizmetlerinizin daha verimli ve aktif çalışmasını sağlamaktayız. Bunun yanı sıra Salesforce Marketing Cloud ile potansiyel müşterilerinizin markanız ile iletişime geçmesini ve markanızı kullanmaya başlamasına kadar tüm süreci ve müşteri deneyimini takip edebilme imkanını siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.

VeriCloud İle Her An İşlerinizi Takip Edin

Veri Cloud ailesi olarak; sizlerin her an her yerden işlerinizi yönetmenizi ve takip etmenizi sağlayan gelişmiş alt yapımız sayesinde kaliteli hizmet imkanı sağlamaktayız. İş ortaklarınız ile online platformdan topluluk oluşturma ve müşterilerinizin talep ettiği her an markanız ile ilgili bilgilere ulaşabilme hizmeti sunmaktayız.

Göz atın:   GDPR Açılımı Nedir? GDPR Güvenliğimiz İçin Ne Anlama Geliyor?

İş takibinizi, veri analizini, müşteri danışma hizmetinizi ve daha pek çok imkanı tek bir platform aracılığı ile sağlamanıza yardımcı olmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kalitenin bir arada bulunduğu firmamız; pek çok kişi tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu