Tiktok Takipçi Satın Al

Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor

Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor!

Pearl Abyss, Black Desert’ın yeni sınıfı “Sage”in bugün çıkış yaptığını duyurdu. Sage, Büyücü ve Cadı sonrasında ilk kez çıkarılan büyü gücü sınıfında bir karakter olup, Black Desert ekibi tarafından uzun bir süreçte büyük bir hırsla oluşturulmuş yeni sınıftır.


Çeşitli karakter geliştirme aşamalarından edinilen deneyimler temel alınarak tasarlanan Sage sınıfı, şu ana kadar Black Desert’ta şahit olunmamış görsel efektleri sayesinde oyun zevkini bir kat daha artırıyor. Black Desert Dünyasındaki “Son Kadim” Sage’i tanıyalım.

Black Desert’taki hikayesinde hayatta kalmış sonuncu kadim olarak tasvir edilen Sage, silahlar üzerinde araştırma yapan bir akademisyen ve aynı zamanda Fildişi Kulesi’nde öğrencilere ders veren bir öncüydü.

Sage, Kadim insan karakteri özelliği sayesinde, oyun içindeki kadim harabeler olan “Hystria Harabeleri” ve “Aakman Tapınağı”na girerken özel bir sınırlamaya maruz kalmıyor.

Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor

Sage’in özelliği, zaman ve mekanı kontrol ederek yıkıcı bir güç sergilemesidir. Tanıtım videosu yayınlandığı andan itibaren, sıcak tepkilerle karşılanan küp şeklindeki özel bir cisim olan “Kyve” silahını kullanarak güçlü büyü saldırıları ortaya koyar ve engellere takılmaksızın istediği noktaya özgürce hareket edebilir. Tüm bunlara kapsamlı görsel efektleri de eklenince, geriye kuvvetli ama bir o kadar da güzel bir kadim savaşın tadını çıkarmak kalıyor.

Savaş Stili

Sage, zaman ve mekanı kontrol eden ana silahı Kyve ile büyüyü kontrol eden alt silahı “Tılsım”ı kullanarak düşmanlarına karşı durur. Sadece kendisine has olan becerileri kombinasyon halinde kullanarak zaman ve mekanı kontrol eden yıkıcı saldırılar koyması, Sage’in öne çıkan özelliğidir.

Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor

Gücü sayesinde uzun mesafeden düşmanlarına hasar verebilir ve aynı anda bir açık kollayarak kendisine yaklaşan düşmanlara karşı savunma sergileyebilir. Ayrıca anlık olarak hızlıca düşmanına sokulabilir veya ondan kaçabilir. Zaman ve mekana göre farklı işlevler üstlenerek rakipleriyle olan savaşında üstünlük sağlar.

Ayrıca Sage, “Aktarım” yapılabilecek şekilde çıkış yaptı. Aktarım sayesinde, belirli bir levele ulaştıktan sonra kendisine verilen sınavları geçerek mevcut silahını bir kat daha güçlü hale getirebilir.

Başlıca Beceriler

Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor

Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor Ebedi Uykusundan Uyanan Kurtarıcı, Sage Black Desert Dünyasına Geri Dönüyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Gaming in Turkey

Gaming In Turkey I Gaming & Esports Agency I Oyun & Espor Ajans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu