Tiktok Takipçi Satın Al

SADES’in Yeni İki Oyuncu Faresi Türkiye’de

Klavye, mouse pad ve kulaklık gibi ürünleriyle oyuncu dünyasında sağlam bir yer edinen SADES’in, Türkiye’deki ürün çeşitliliği gün geçtikçe artıyor.

Özellikle FPS ve MOBA oyuncuları için tasarlanan yeni mouse modelleri SADES Axe ve SADES Scythe, ergonomi, hassasiyet ve tepkime hızı gibi önemli noktalarda sundukları etkileyici performansla rekabet çıtasını yükselten ürünler.


Zengin oyuncu aksesuarlarıyla tüm dünyada oyuncuların gözde markaları arasında yerini alan SADES’in Türkiye’deki büyümesi hız kesmeden devam ediyor. Türkiye piyasasına girdiği geçen yıldan bu yana pek çok farklı ürünü oyuncularla buluşturan ünlü Tayvanlı marka, bu kez yepyeni iki mouse modeliyle oyuncuların karşısında. Bu ay içerisinde satışa sunulan Axe ve Scythe’nin teknik ve estetik özellikleri oldukça güçlü.

:: Fiyat/Performans Oyuncu Kulaklığı: SADES TPOWER

SADES Axe

Özellikle FPS ve MOBA oyuncuları için tasarlanan Axe, oldukça etkileyici bir RGB oyun mouse’u. Son derece ergonomik olan, 12 adet ayarlanabilir tuşu ve 10 gramlık çıkarılabilir ağırlık ayar kartuşuyla öne çıkan ürünün hızlı tepki, izleme ve hassasiyet noktasında fark yarattığı rahatlıkla söylenebilir. DPI shift tuşuyla önceden ayarlanan 6 farklı DPI değerini seçmek oldukça kolay. FPS için özel bir ateşleme tuşuna sahip olan modelin Pro oyuncular ve MMO oyunları için tasarlanmış 4 farklı butonu da mevcut.

SADES'in Yeni İki Oyuncu Faresi Türkiye'de

SADES’in pek çok ürününde olduğu gibi bu modelde de RGB ışıklandırma özelliği unutulmamış, Axe’de tam 12 farklı RGB ışık modu bulunuyor. Navigasyon gücü ve hızıyla öne çıkan, son derece estetik bir mouse olan Axe, gelişmiş PMW 3325 optik sensör ile donatılmış. Modelin programlanabilir tuşları ve ele tam oturan ergonomik yapısı, en hareketli ve zorlu oyunlarda bile konfor ve yüksek performans elde etmeyi kolaylaştırıyor.

SADES'in Yeni İki Oyuncu Faresi Türkiye'de

SADES Scythe

SADES Scythe oyun mouse’u ise tüm FPS oyunları için biçilmiş kaftan. Dayanıklılık ve hassasiyet noktasında mükemmel bir performans sunan modelin 7 programlanabilir butonu, 11 farklı RGB aydınlatma modu ve DPI shifting özelliği bulunuyor. Fiyat performans noktasında en beğenilen mouse modelleri arasında yer alan modelin konfor sağlayan üst düzey scroll özelliği de oldukça etkileyici.

SADES'in Yeni İki Oyuncu Faresi Türkiye'de

Scythe’de yer alan keskin nişancı tuşu DPI’yı anında değiştirmeye olanak tanıyor. Kaymaz gövde başparmağı yerleştirmek için daha büyük alan sağlarken, oyuncuların yanlarda yer alan tuşları da daha rahat kullanabilmesine imkan veriyor. Son derece şık bir görünümü olan modelin kavraması da oldukça rahat. Üstelik bu ergonomiye 20 milyon tıklama özellikli sağ ve sol tuş tasarımı da eşlik ediyor. Pixart A3050 sensör ve optimize edilmiş keskin nişancı tuşuyla donatılmış olan Scythe, hız, dayanıklılık ve tepkimede bir mouse’dan beklenen tüm özelliklere sahip. Oyundaki görevleri çok daha rahat yerine getirebilmeyi sağlayan programlanabilir tuşlara sahip olan Scythe, 4 seviyeli DPI ayarlarıyla oyuncuların en uygun DPI’ı kolaylıkla seçebilmesini sağlıyor.

SADES'in Yeni İki Oyuncu Faresi Türkiye'de

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu