«
Ruhi Çenet'den "YouTube'dan Nasıl Para Kazanılır?" Kursu İnternet Haberleri Sektörel Haberler Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

YouTube Türkiye’nin popüler YouTuber’larından biri olan Ruhi Çenet’in Udemy’de “A’dan Z’ye YouTube ve YouTube’dan Para Kazanmak” kursunu satışa çıkardı.

Popüler internaktif kurs sitesi olan Udemy’de YouTube’da içerik üretmek isteyenlere veya YouTuber olup da kendini geliştirmeye artı seçenek olacak olan bir kurs olan “A’dan Z’ye YouTube ve YouTube’dan Para Kazanmak” adlı kursu yayına sokan Ruhi Çenet’in bu kursu Udemy platformunda sadece 59.99₺’ye sahip olabilirsiniz. Eğer kafanızda sorular varsa direk kursu satın aldıktan sonra Eğitmene (Ruhi Çenet) soru sorabiliyorsunuz. Sizi kursta neler bekliyor?

Ruhi Çenet Bugüne Kadar YouTube’dan Kazandığı Parayı Açıkladı!

 • YouTube kanalı oluşturabileceksiniz
 • YouTube videolarının izlenmelerini artırabileceksiniz
 • Milyonlarca izlenen büyük YouTube kanallarının tüm taktik ve stratejilerini öğreneceksiniz
 • YouTube’da marka değeri yaratacaksınız
 • Kendi kanalınızı profesyonelce yönetebileceksiniz
 • Abone sayınızı (subscriber) nasıl yukarılara çıkaracağınızı öğreneceksiniz

2.500.000 aboneli YouTuber’dan: A’dan Z’ye YouTube ‘dan para kazanma teknikleri ve YouTuber olma stratejileri! sloganı ile yayınlanan bu kurs 5,5 saatlik bir eğitim videosu içermekte ve kursu sınırsız yani ömür boyu erişim sağlayabiliyorsunuz. Udemy’nin de mobil uygulamasından da izleyebiliyorsunuz isterseniz. Bu 5.5 saatlik kursu bitirdikten sonra size birde sertifika verilmekte. Kursa buradan ulaşabilirsiniz.

Ruhi Çenet'den "YouTube'dan Nasıl Para Kazanılır?" Kursu İnternet Haberleri Sektörel Haberler Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Avatar
  Furkan Sarı

  Keşke daha ucuz olsa 🙂

 2. Avatar
  berkant

  ruhi çenet vvallahi param kalmadı ögrenciyiz be abi yap şunu 30 lirada alam be abim:)