Tiktok Takipçi Satın Al

Bu Klavye Bir Başka Dostum: ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

Bu videoda ASUS ROG Strix Scope TKL Wireless Deluxe mekanik oyuncu klavye modelinin incelemesini gerçekleştiriyoruz.

ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe oyuncu klavyesi, üç farklı bağlantı seçeneği, ROG RX Optik Mekanik Anahtarlar, Geniş Ctrl tuşu, PBT tuş başlıkları, Aura Sync RGB, manyetik bilek desteği ile birlikte oyuncuların kalbini fethediyor.


ASUS‘un ROG RX optik mekanik anahtarları iki farklı seçenekler ile geliyor: RX Red ve RX Blue switch. Klavyede Armoury Crate yazılım desteğinin olmasıyla birlikte birçok kişileştirebilir ayarları gerçekleştirebiliyorsunuz. Zaten Armoury Crate detaylarına videomuzda yakından göz attık.

Bu Klavye Bir Başka Dostum: ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

10 tuş barındırmayan kompakt klavye genişletilmiş Ctrl tuşuna sahip ve kablolu, 2.4 Ghz RF kablosuz ve Bluetooth bağlantısıyla eşi benzeri görülmemiş üç modlu bağlantı çeşitliliği sağlıyor. Özel ROG RX optik mekanik anahtarlar 100 milyon tıklamalık kullanım ömrüne sahip, kararlı ve anlık tuş vuruşları ortaya koyuyor.

2.4 GHz RF modu, RGB aydınlatma açıkken bile 76 saate kadar kararlı, kesintisiz, neredeyse sıfıra yakın gecikmeyle oyun deneyimi yaşatıyor. Alternatif olarak, Bluetooth modunu kullanarak üç adede kadar cihaz bağlayabilir veya USB moduyla klavyeyi şarj edip aynı anda oyun oynayabilirsiniz.

Bu Klavye Bir Başka Dostum: ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe, uzun oyun maratonları esnasında konfor sağlamak için kavyeye takılıp çıkarılabilen suni deri kaplamalı ergonomik bir bilek desteğiyle birlikte geliyor.

ROG RX Kırmızı ve RX Mavi optik mekanik anahtarlar 1 ms tepki süresi ve 100 milyon tıklamalık kullanım ömrüyle kararlı ve sallantısız tuş vuruşları sağlıyor. Bu birinci sınıf anahtarlar içi boş kare sap tasarımına sahip ve yerleşik RGB LED’ler her tuşu aydınlatıyor.

Bu Klavye Bir Başka Dostum: ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe, daha geniş fare hareketleri yapabilmeniz için masa üzerinde çok yer kaplamayan kompakt bir tasarıma sahip. Bu da düşük hassasiyette keskin nişancı rolü oynayan oyuncular için harika bir özellik. Bu küçük yapısı sayesinde sırt çantasında taşımak da oldukça kolaylaşıyor, böylece ister evde isterseniz de LAN turnuvalarına yanınızda götürerek savaş alanını domine edebilirsiniz.

Video içerisinde canlı canlı CS:GO oyun testi de gerçekleştirdik ve anlık olarak nasıl bir performans verdiğini görmüş olduk. Ayrıca RX anahtarlarının seslerini merak edenler içinde ses testine videoda yer verdik.

Bu Klavye Bir Başka Dostum: ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
11
+1
3
+1
1
+1
2
+1
2

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu