Tiktok Takipçi Satın Al

Rocket League Tamamen Ücretsiz Oldu!

Uzun zamandır adından söz ettiren halen popülerliğini koruyan oyunlardan biri olan Rocket League artık tamamen ücretsiz oldu.

Rocket League, artık yeni güncellemenin ardından Steam’den satılmayacak ve yalnızca Epic Games Store’da bulunacaktı ve o gün işte bugün! Rocket League ücretsiz oldu!


Oyununun geliştiricisi Psyonix, şu anki rekabetçi sezonun bitiş tarihini süresiz bir şekilde ertelemişti. Şirketin aldığı bu kararla birlikte yeni rekabetçi sezonunun bir sonraki güncellemeyle çakışması planlanıyordu. Uzun lafın kısası Epic Games’in Psyonix’i satın almasından sonra beklendiği gibi, oyun ücretsiz oldu.

Rocket League Steam’den Kalkıyor

Bu satın alımdan sonra Oyunun tamamen ücretsiz hale gelmesinden sonra Steam’den kaldırılacağı da açıklanmıştı.  Rocket League, tarihinin en büyük güncellemesini almaya hazırlanıyor. Bu güncellemeyle birlikte oyun, Psyonix’in Epic Games tarafından alınmasından bu yana düşünüldüğü gibi tamamen ücretsiz hale gelmiş durumda. Bu değişiklikle beraber neler olacak?

Rocket League Tamamen Ücretsiz Oldu!

Ücretli olduğu 5 yıllık dönem içerisinde oyunu satın alan oyuncuların hesabı Legacy (Miras) seviyesine yükseltilecek. Bu duruma yükseltilen hesaplar şu ödülleri kazanacak:

  • Oyun ücretsiz olmadan önce yayınlanan tüm Rocket League DLC’leri
  • Rocket League’i hangi yılda oynamaya başladıklarını gösteren bir oyun içi unvan
  • Legacy kalitesine yükseltilmiş 200’den fazla Common eşya
  • Golden Cosmos Boost
  • Faded Cosmos Boost (yalnızca bugünkü duyurudan önce oyuna giren oyuncular için)
  • Diece-Oro tekerlekler
  • Huntress oyuncu banner’ı

Şimdi Steam’den kaldırılmış olan oyun Epic Games Store’da ücretsiz olarak yayınlandı ve oyuncular epey sevinmiş durumda. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Rocket League Tamamen Ücretsiz Oldu!

Rocket League Tamamen Ücretsiz Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu