Tiktok Takipçi Satın Al

Rise of Shadows™ Çıktı!

Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü dijital kart oyununun yeni genişleme paketinde birbirinden kötücül 135 kart sizleri bekliyor.

Kısa bir süre için oyuna giriş meydana getiren herkes Legendary minion kartı Archmage Vargoth* elde etmenin yanı sıra çeşitli görevleri başarıyla tamamlayarak bir düzine bedava kart paketine haiz olabilecek.


Rise of Shadows™ Çıktı!

Azeroth’un minimumılı düşmanları güçlerini birleştirdi ve uçan şehir Dalaran üzerindeki korkunç emellerini gerçekleştirmek üzere harekete geçti. Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü ücretsiz dijital kart oyunu Hearthstone®’un yeni güncelleme paketi Rise of Shadows™ bugün itibariyle yayınlandı ve 135 yeni kart kendilerine özgü fenacül mekanikler ve keyword’ler ile beraber oyundaki yerlerini aldılar.

Rise of Shadows™ Çıktı!

Baş Kötü Rafaam’ın liderliğinde bir araya gelen belalılar çetesi kendilerine The League of E.V.I.L adını veriyorlar ve şimdiye kadar onlara kök söktüren Azeroth’un gözü pek kahramanlarından intikam almaya can atıyorlar. Hedeflerine ulaşmak için her türlü Entrikaya (Schemes) – bu kartlar elde tutuldukları turn kadar güç kazanır – başvurup ne kadar Yardakçıları (Lackeys) – güçlü Battlecry’ları olan 1/1’lik minionlar – var ise sahaya sürmeye hazırlar.

Bu belalı tayfanın bilmediği bir şey var ki o da sinsi planlarını düşündükleri kadar kolay gerçekleştiremeyecekleri; Defenders of Dalaran adlı esrarlı grup, şehirlerini ne pahasına olursa olsun korumaya eminlar. Twinspells adında olan özel büyüleri ilk kere kullanıldıklarında bir kopyasını oyuncunun eline geri veriyor ve karşı tarafa hiç beklenmedik zararlar verebiliyorlar.

“Rise of Shadows‘un yayınlanmasıyla Hearthstone’da şimdiye kadar anlatmadığımız büyüklükte bir hikayenin startını veriyoruz,” diyen Blizzard Entertainment başkanı, J. Allen Brack, sözlerini “Bu genişleme paketi oyuna yalnız yepyeni kartlar getirmekle kalmıyor bununla birlikte yeni bir Hearthstone yılı olan Ejderha seneninın başlangıcına da işaret ediyor. 2019’da oyunculara hazırladığımız bir çok sürprizimiz var, ” şeklinde sürdürdü.

Rise of Shadows™ Çıktı!

Entrikalardan hoşlanan oyuncular Mayıs ayında yayınlanması planlanan bir sonraki Hearthstone tek oyunculu moduna şimdiden geri saymaya başlayabilirler. Bu devasa Solo serüven, Hearthstone’un şimdiye kadar gördüğü en kapsamlı öykü olup, ilki ücretsiz toplam beş epik bölümden oluşacak. Oyuncular tamamladıkları her solo serüven kısmınden 3 tane Rise of Shadows kart paketi kazanacaklar. 5 hikayeyi de başarıyla tamamlayacak oyuncuları ise sürpriz hediyeler bekliyor. Solo maceralarla ilgili detaylı bilgiler için gaslınüz riseofshadows.Com adresinde olsun.

Tüm bunların yanı sıra kısa bir süreliğine Hearthstone’a giren tüm oyuncular, bilge ve güçlü Kirin Tor lideri Archmage Vargoth’un bir kopyasına sahip olma fırsatı elde ediyorlar. Dört manalık bu Legendary minion, turn sonunda oyuncunun bir büyüsünü gelişigüzel bir hedef üzerine yine cast ediyor. Ayrıca bugünden itibaren oyuncular, kısıtlı bir süre için oyunda olacak görevleri tamamlayarak 5 tanesi Rise of Shadows’a ilişik olan toplam 12 kart paketi elde etme şansı yakalayabilirler. Son olarak, 9 ila 16 Nisan içinde oyunseverler, 9 Rise of Shadows kart paketi ve 1 Arena biletinden oluşan çok özel Shadow Bundle’ını† satın alabilecekler.

Rise of Shadows™ Çıktı!

Windows®, Mac® ve PC’lerin yanı sıra Windows, iOS, Android™ tabletler ve telefonlardan oynanabilen Rise of Shadows’a ilişik kart paketlerini, oyun içi Mağazadan tek tek yahut indirimli setler halinde öteki Hearthstone deste paketleriyle aynı fiyata satın alabilirsiniz. Rise of Shadows kart paketleri Arena modunda kazanılabildiği benzer biçimde, oyun içi görevleri tamamlayarak veya istenmeyen kartları disenchant etmek suretiyle gelen Arcane Dust kullanılarak da elde edilebiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu