Tiktok Takipçi Satın Al

Ripple’dan Önemli Ortaklık: XRP Fiyatında Son Durum!

2014 yılından beri kripto para haber sitesi olarak hizmet vermekte olan Türkiye’nin ilk kripto para haber kaynaklarından COINTURK, XRP fiyatı ve Ripple’daki https://coin-turk.com/ripple-xrp-haberi-sonrasinda-vites-yukseltti-yeni-anlasma-geldi

Ripple’daki Son Gelişme Dikkat Çekti!


Ripple Labs, Kuzey Avrupa merkezli “SUPER HOW?” isimli blockchain teknolojisi araştırma şirketi ile ortaklık imzaladığını açıkladı. Birer kripto para haber siteleri olan COINTURK ve COINTURK NEWS’de de belirtildiği gibi Litvanya merkezli bu blockchain projesi, Axiology isimli projeye yönelik çalışacak. Anlaşmaya konu olan proje, menkul kıymetlerin tokenlaştırılmasına ve bununla ilgili altyapının ayarlanmasına odaklanıyor. Bunun XRP Ledger üzerinde bir proje olarak tasarlandığı aktarılıyor.

Ripple’dan Önemli Ortaklık: XRP Fiyatında Son Durum!

Yapılan yorumlara göre bu ortaklık, Ripple’ın inovasyona verdiği önemi gösteriyor olabilir. Ayrıca Ripple da blockchain teknolojisinin geliştirilmesine ciddi anlamda katkı yapmaya devam edeceklerini dile getirdi. Ripple’a göre bu ortaklığın temeli blockchain teknolojisinin finans dünyasında ilerlemesi ve XRP de yan hedeflerden birisi olacak. Ripple, DLT pilot programının şu an Ripple ve SUPER HOW? tarafından gerçekleştirileceğini ancak ilerleyen tarihlerde başka şirketlerin de buna dahil olabileceğini aktardı.

Dolayısıyla Ripple, Amerika’dan gelen olumlu haber sonrasında çalışmalara resmen hız vermiş olabilir. Kuzey Avrupa merkezli araştırma ve geliştirme şirketi, Ripple’ın son ortağı oldu ve özellikle merkez bankası dijital para birimleri üzerine önemli çalışmalar yapılacak gibi duruyor.

XRP Fiyatında Son Durum

Son gelişmeler sonrasında piyasa değeri 38,2 milyar dolara yükselen XRP, yazının hazırlandığı sırada 0,72 dolar bandından işlem görüyor. Öte yandan XRP fiyatı Amerika’dan gelen son olumlu gelişmelerin ardından 0,93 dolara kadar yükselmişti.

Şu anda analistlere göre  XRP’nin önündeki en büyük engel 1 dolar. XRP fiyatı, 2021 yılında yaşanan ralli sırasında dava süreci sebebiyle baskılanmış ve yeni bir rekor kıramamıştı. XRP coin rekorunu 4 Ocak 2018’de 3,84 dolar ile kırmıştı.

Analistlerin bazıları dava sürecinin nihai bir karara bağlanması halinde XRP fiyatının 5 dolara kadar yükselebileceğini ifade ediyor. Ancak bunun için genel kripto para piyasasında da bir ralli başlaması gerektiği düşünülüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu