Riot Kampüs Elçileri Programı Başlıyor

Riot Kampüs Elçileri Programı İçin Kollar Sıvandı

Abone Ol 

LoL’ün heyecan dolu, rekabeti yüksek atmosferini üniversitelere taşıyan Kampüsün Sihirdarları programı, uzuun bir aranın ardından yepyeni yapısıyla, “Riot Kampüs Elçileri” adı altında tekrar ait olduğu yere, kampüslere dönüyor!

takipçi satın al
takipçi satın al

Keşke üniversitemde League of Legends ve e-Spor daha çok bilinse, takımlar kurulsa, etkinlikler planlansa, turnuvalar düzenlense, ödüller dağıtılsa, hayat bayram olsa mı diyorsun? Bu hayali gerçeğe dönüştürecek o kişi neden sen olmayasın? Riot Kampüs Elçileri programı kapsamında okuduğun üniversitenin elçisi olmak için başvuru yalnız bir tık uzağında:

Riot Kampüs Elçileri programı nedir?

Üniversite öğrencileri, Türkiye’deki geniş LoL topluluğunun önemli parçalarından. Bu kapsamda üniversitelerde League of Legends ve e-Spor ile ilgilenen oyuncularımıza destek olarak oyun deneyimini geliştirmek de bizim için aynı oranda önem taşıyor. Riot Kampüs Elçileri, üniversitelerde belirlenmiş elçiler ile birlikte çalışarak bunu yapmamıza olanak kılan bir program.

Bizimle işbirliği yaparak e-Spora ve okuduğu üniversitenin League of Legends topluluğuna katkıda bulunacak, bu heyecan verici deneyimi okulunun Riot ile birlikte çalışan tek temsilcisi olarak yaşayacak elçiler neler mi yapacak?

Riot Kampüs Elçileri Programı İçin Kollar Sıvandı

Riot Games ile iletişim kurarak üniversitelerinin sesi olacaklar:

Riot ile birlikte, üniversitelerinde LOL’ün ve e-Sporun bilinirliğini arttıracaklar. Okullarındaki oyuncuların şikayetlerini, önerilerini dinleyecek ve Riot Games’e aktaracaklar. Farklı üniversitelerdeki LoL oyuncularının sesini daha iyi duyurlmak ve onları daha doğru anlayabilmek için Riot’a yardımcı olacaklar.

Turnuva organize edecekler:

Riot Games saha ekibiyle birlikte kendi okullarında turnuvalar düzenleyecekler, okullarının Üniversite Ligi’ne katılımından sorumlu olacaklar.

Etkinlikler düzenleyecekler:

Riot elçileri ile önümüzdeki sene birçok farklı etkinlikte birlikte çalışmak istemekte. Dünya Şampiyonası maçlarını üniversite arkadaşlarınla toplanıp birlikte seyretmek ya da VFŞL maçlarına topluca gelip lig heyecanını yerinde yaşamak fena mı olurdu?

Göz atın:   Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Tarihi Belli Oldu

Kimler başvurabilir?

Üniversitelerin e-Spor, oyun ya da League of Legends kulüp başkanları bu programa başvurabilir. Eğer üniversitende böyle bir kulüp yoksa kişisel olarak başvuru yapabilirsin. Bunun için bize oyuncu belgesi/kimliği görselini iletmen yeterli olacaktır. Eğer üniversitendeki kulüp başkanı elçilik görevini üstlenmek istemiyorsa bu görevi sen ya da bir başkası üstlenebilir. Bu durumda bize kulüp başkanından yazılı bir onay göndermen gerekecek.

Nasıl başvurabilirim?

Yukarıdaki başvuru formunu Ocak ayı sonuna dek doldurarak ilk adımı atabilirsin. Riot Games Türkiye ekibi olarak gelen tüm başvuruları incelenecek. Değerlendirme sonuçlarını LoL web sayfasından takip edebilirsin. Başvuru yapmak isterseniz hemen buradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Riot Kampüs Elçileri Programı İçin Kollar Sıvandı

Kaynak: https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/community/community-programs/riot-kampus-elcileri-programi-basliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!