TeknoDiot
     
     
     

Riot Games’e Bir Ödül Daha

Riot Games'e Bir Ödül Daha

Riot Games, her yıl dünyaca ünlü marka ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards 2019’dan ödülle döndü.

Şirket, büyük ses getiren TBF 2018 organizasyonuyla “En İyi Etkinlik Jüri Ödülü”ne layık görüldü. Her yıl dünyaca ünlü marka ve etkinlik profesyonellerini bir araya getiren ACE of M.I.C.E. Awards etkinliği, 3 Nisan 2019 Çarşamba akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Bu yıl 7.si düzenlenen ödül töreninde Riot Games, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlediği ve 13 binden fazla gencin katıldığı TBF 2018 etkinliğiyle “En İyi Etkinlik Jüri Ödülü”ne layık görüldü. Riot Games Türkiye adına ödülü şirketin Kıdemli Pazarlama Direktörü Erdinç İyikul aldı.

Riot Games'e Bir Ödül Daha

TBF 2018 etkinliği, Türkiye’nin ilk ve en büyük profesyonel espor ligi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin şampiyonunu belirlemek üzere 13 binden fazla espor tutkunu gencin katılımıyla gerçekleşmiş ve iddialı görsel şovlara sahne olmuştu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Hearthstone İçin Yeni Genişleme Paketi Geldi

Buğra Noyan

ByNoGame’den Yılbaşına Özel Toplam 90.000 TL’lik Ödül Dağıtıyor!

Buğra Noyan

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (26 – 31 Mart)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.