Tiktok Takipçi Satın Al

Assassin’s Creed: Valhalla Oynanış Videosu Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft, yeni oyunu Assassin’s Creed: Valhalla duyurulmuştu. Bugün ise Assassin’s Creed: Valhalla ‘ın ilk oynanış videosunu yayınlandı.

Bugün ise Assassin’s Creed Valhalla oynanış videosu yayınlandı.Assassin’s Creed: Valhalla, savaşlarla kızışacak. Krallıklar çökecek. Bu Vikingler’in çağı. Oyunun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı ama, Ubisoft Türkiye, Twitter hesabı üzerinden “2020 sonlarında Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 ve PC’ye çıkıyor!” şekilde açıklama yapıldı.


Dün Twitch üzerinden yapılan Ubisoft yayınında, Marvel, DC gibi firmalarda çalışmış grafik tasarımcı olan BossLogic, 8.5 saatlik canlı yayında bir görsel hazırlayarak oyunun temasını oyuncularla paylaşmıştı.

Assassin’s Creed: Valhalla’yı resmi olarak duyurdu. Viking döneminde geçecek olan oyun, orijinal serinin birkaç yüzyıl öncesini ele alacak.

Microsoft’un oyun konsolu teknolojisi konusunda yapmış olduğu açıklamalar tüm oyuncular tarafından merakla takip ediliyor. Xbox’ın resmi sosyal medya hesabından yapılan yeni bir duyuru ise tüm oyuncuları daha da çok heyecanlandırdı.

Düzenlediği Inside Xbox yayınlarıyla hem konsol hem de konsolda yer alacak oyunlarla ilgili bilgi veren Xbox yetkilileri, çıtayı daha da yükselterek birden fazla üçüncü parti Xbox Series X oyununa ait görüntülerin 7 Mayıs’ta ilk kez gösterilerek oyun severler ile buluşacağını açıklamıştı. Bugün düzenlenen Xbox canlı yayınında yeni oyunun ilk oynanış fragmanı oyuncularla paylaşıldı. Bu arada birçok oyuncu yayınlanan videoyu çokça eleştirdi, “bunun oynanış videosu olduğuna emin mi Ubisoft” gibi yorumlar yapıldı.

Assassin’s Creed: Valhalla oynanış videosu

Göz at: Assassin’s Creed: Valhalla Fiyatı Açıklandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu