Tiktok Takipçi Satın Al

Riot Games Logosunu Değiştirdi! İşte Yeni Logosu

Marc ve Brandon, 12 yıl önce Riot’u kurduğunda, bir logoya ihtiyaçları vardı. Eşsiz bir şekilde tanınabilir, yumruklu bir şey olması gerekiyordu. 12 yıllık Riot Games ilk logo değişimini gerçekleştirdi.

Uzun süredir aynı logoyla marka çalışmalarını yürüten Riot Games, yeni logosunu yayınladı. Riot Games, zihinlere kazınan resmi logosunu değiştirme kararı aldı. Ekrana vuran o ikonik el, artık daha keskin hatlara ve daha sade bir yazıya sahip.


Marc, Brandon ve CEO Nicolo ile yakın çalışmalardan sonra, düşünülen gibi, orijinal logonun ruhunu yakalayan ve ihtiyaç duyduğu güncellemeyi veren bir yeni logo tasarımı ortaya çıktı. Dahası, yeni logo ile birlikte artık uzaklardan gelen bir elin ekrana vurması gibi bir olay olmayacak.

Riot Games Logosunu Değiştirdi! İşte Yeni Logosu

Riot Games yeni logosu!

Logonun kullanıldığı bütün yerlere baktıktan sonra, yumruğu Riot kelimesinden ayırmaya karar verildi. Bu yeni bir şey değil, kendi içsel değişimlerinden biri, sosyal medya hesapları ve hatta web sitelerinde de yeni logo konumlandırılmaya başlanmış durumda. Ancak, yumruğun yalnız olduğu zaman tanınabilir olması (ve iyi görünmesi) önemli olması altı çizildi.

Bir diğer büyük değişiklik, logoda yer alan yumruğu sol taraftan sağa kaydırılması. Yumruk ve ‘R’ harfinin birbirini yansıtması istenmiş görünüyor. Logo, zaman geçtikçe giderek daha fazla yerde yayılıyor olacak. Çok gördüğümüz bir şeye veda etmek bizim için ne kadar zor olursa olsun, her zaman yenilikler iyidir diyerek sonlandıralım.

Riot Games Logosunu Değiştirdi! İşte Yeni Logosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu