Riot Games’in Yeni FPS Oyunu: Project A - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

CS:GO’ya Rakip Geliyor! Riot Games’in Yeni FPS Oyunu: Project A

CS:GO'ya Rakip Geliyor! Riot Games’in Yeni FPS Oyunu: Project A

League of Legends ile ivme kazanan Riot Games, 2020’de yepyeni oyun ile geliyor. Riot Games, FPS türünde Project A isimli yeni oyunu ile oyuncularla buluşacak.

Project A, geleceğe yakın bir Dünya’da ayarlanan ölümcül karakterlere sahip hassas bir taktik oyunudur. Project A’da yetenekler, silah oyununun parlaması için benzersiz fırsatlar yaratıyor. League of Legends geliştiricisi Riot Games tarafından yapılan PC için rekabetçi birinci şahıs nişancı hakkında ilk ayrıntılar, son zamanlarda yapılan bir testin ardından ortaya çıktı.

Project A oyunu hakkında Riot Games çok detay vermiş değil. Oyununun sadece FPS türünde olacağı kesin. 2020 yılı içerisinde oyuncularla buluşması beklenen Project A oyunundan bir video da paylaşılmış durumda.

CS:GO'ya Rakip Geliyor! Riot Games’in Yeni FPS Oyunu: Project A

Project A’i ilk defa Riot Games’in 10.Yıl Kutlamalarını duyurduğu büyük bir videoda, kısa bir oynanış videosu ile görmüştük.

Oyunun içerisinde hem temel FPS öğeleri olan silahlar ve bu oyunlardan alışkın olduğumuz tarzda haritalar hem de Overwatch tarzında, karakterlerin kendilerine has yetenekleri olduğunu görmüştük. Yine de hala çok detaylı bilgilere sahip değildik.

Project A oyunu yolda!

Eski profesyonel CS:GO oyuncusu HenryG, oyunun CS: GO’ya en çok benzediğini, bunun 5v5 yuvarlak tabanlı bir taktik atıcı olduğunu bildirdi. HenryG, A ve B bombaları ile 12 turluk bir arama ve yok etme modu oynamalı ve saldırganların ve savunucuların yarıda yer değiştirmesi gerekiyordu.

Project A, CS: GO’dan farklı olduğu yerlerde, kendilerine özgü becerilere sahip karakterler kullanmaktır. HenryG, yeteneklerin Overwatch ve Apex Legends’dekilere kıyasla güçlerinde seyreltildiğini söylüyor. Bu, haritadaki atış becerinizin ve taktiklerinizin, savaşın gidişatını çevirmek için bir yetenek kullanmaktan daha önemli olduğu anlamına gelir.

CS:GO'ya Rakip Geliyor! Riot Games’in Yeni FPS Oyunu: Project A

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Just Cause 4 Oynanış Videosu Yayınlandı ve Black Hand Tanıtıldı

Serhan Durgutlu

League of Legends Haziran Ayı Kafe Turnuvaları Başlıyor

Buğra Noyan

Metin 2 PvP Serverlar

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.