Tiktok Takipçi Satın Al

CS:GO’ya Rakip Geliyor! Riot Games’in Yeni FPS Oyunu: Project A

League of Legends ile ivme kazanan Riot Games, 2020’de yepyeni oyun ile geliyor. Riot Games, FPS türünde Project A isimli yeni oyunu ile oyuncularla buluşacak.

Project A, geleceğe yakın bir Dünya’da ayarlanan ölümcül karakterlere sahip hassas bir taktik oyunudur. Project A’da yetenekler, silah oyununun parlaması için benzersiz fırsatlar yaratıyor. League of Legends geliştiricisi Riot Games tarafından yapılan PC için rekabetçi birinci şahıs nişancı hakkında ilk ayrıntılar, son zamanlarda yapılan bir testin ardından ortaya çıktı.


Project A oyunu hakkında Riot Games çok detay vermiş değil. Oyununun sadece FPS türünde olacağı kesin. 2020 yılı içerisinde oyuncularla buluşması beklenen Project A oyunundan bir video da paylaşılmış durumda.

CS:GO'ya Rakip Geliyor! Riot Games’in Yeni FPS Oyunu: Project A

Project A’i ilk defa Riot Games’in 10.Yıl Kutlamalarını duyurduğu büyük bir videoda, kısa bir oynanış videosu ile görmüştük.

Oyunun içerisinde hem temel FPS öğeleri olan silahlar ve bu oyunlardan alışkın olduğumuz tarzda haritalar hem de Overwatch tarzında, karakterlerin kendilerine has yetenekleri olduğunu görmüştük. Yine de hala çok detaylı bilgilere sahip değildik.

Project A oyunu yolda!

Eski profesyonel CS:GO oyuncusu HenryG, oyunun CS: GO’ya en çok benzediğini, bunun 5v5 yuvarlak tabanlı bir taktik atıcı olduğunu bildirdi. HenryG, A ve B bombaları ile 12 turluk bir arama ve yok etme modu oynamalı ve saldırganların ve savunucuların yarıda yer değiştirmesi gerekiyordu.

Project A, CS: GO’dan farklı olduğu yerlerde, kendilerine özgü becerilere sahip karakterler kullanmaktır. HenryG, yeteneklerin Overwatch ve Apex Legends’dekilere kıyasla güçlerinde seyreltildiğini söylüyor. Bu, haritadaki atış becerinizin ve taktiklerinizin, savaşın gidişatını çevirmek için bir yetenek kullanmaktan daha önemli olduğu anlamına gelir.

CS:GO'ya Rakip Geliyor! Riot Games’in Yeni FPS Oyunu: Project A

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu