Tiktok Takipçi Satın Al

Resident Evil 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Resident Evil 3 sistem gereksinimleri neler? CAPCOM tarafından geliştirilen Resident Evil 3 oyunu 4 Nisan 2020 tarihinde Steam’de yer alacak.

Resident Evil 3, Steam’de şu anda ön siparişte. Resident Evil serisini seven oyuncu kitlesi oldukça yoğun. Peki Resident Evil 3 sistem gereksinimleri neler?


Resident Evil 3: Nemesis, Capcom tarafından geliştirilen ve dağıtılan korku-bulmaca türü bir video oyunudur. 1999’da çıkan oyun serinin üçüncü oyunudur. Resident Evil 3 hem satışlarda, hem de inceleme puanlarında serinin önceki oyunları gibi yüksek başarılar elde etmiştir.

Jill Valentine, Umbrella’nın uyguladığı vahşete tanıklık eden Raccoon City’de kalan son insanlardan biridir. Umbrella onu durdurmak için büyük gizli silahı Nemesis’i kullanıyor!

Resident Evil 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Ayrıca dört yaşayanın sinsi bir Üst Akıl’a karşı savaştığı Resident Evil evreninde yeni bir 1’e karşı 4 çevrimiçi çok oyunculu oyun dizisini içerir.

Resident Evil 3 oyunu şu platformlara çıkış yapacak; PlayStation, Windows PC, IBM PC Uyumlu, GameCube, PlayStation Portable, Dreamcast, 

Resident Evil 3 sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 // AMD FX -6300 veya üstü
  • RAM: 8 G
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 // AMD Radeon R7 260x 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu