TeknoDiot
     
     
     

Renault’da Fırsat Rüzgarı Başladı

Renault'da Fırsat Rüzgarı Başladı

Renault’dan 30.000TL peşinat ve 1.500TL’den başlayan taksit fırsatı Nisan ayında Renault’nun tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı fiyatlar* ve artan ödemeli kredi seçenekleri yer alıyor.

Nisan ayında Renault’nun tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı fiyatlar* ve artan ödemeli kredi seçenekleri yer alıyor. Müşteriler, artan ödemeli kredi kampanyası kapsamında 30.000TL peşinat ve aylık 1.500TL’den başlayan taksit seçenekleri ile Renault sahibi olma fırsatı buluyor.

Kampanya dahilinde Clio HB modeline 30.000TL peşinat ile 1.500TL’den başlayan taksitlerle sahip olunabiliyor. Megane Sedan’da 35.000TL peşinat ile 2.000TL aylık taksit avantajı sunulurken Captur modeli için 40.000TL peşinat ile 2.000TL aylık taksit bulunuyor.

Renault'da Fırsat Rüzgarı Başladı

:: Renault, Kış Aylarına Özel Alaskan Ice Modelini Tanıttı

Kampanyada Kadjar ise 55.000TL peşinat ve 3.000TL gibi cazip aylık ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. Artan ödeme seçeneği için 1,79 faiz oranı yer alıyor.

Müşteriler, #hayırlıolsun hashtagli kampanyada bir yıl uzatılmış garanti hakkının yanı sıra Renault Kasko’da anında 1.000TL indirim imkanına sahip oluyor. Artan ödemeli kredi kampanyasından yararlanmak istemeyen hafif ticari araç müşterileri için 40.000TL kredi ve 12 aya varan vade seçenekleri için sıfır faiz fırsatı bulunuyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sınıfında Tek Volkswagen Caravelle Highline 4Motion Satışa Sunuldu

Buğra Noyan

Toyota TNGA Platformunu Küçük Segmente Taşıyor

Buğra Noyan

Motorseverlerin Beklediği Suzuki V-Strom 1050 Türkiye’de

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.