Tiktok Takipçi Satın Al

Renault, Kış Aylarına Özel Alaskan Ice Modelini Tanıttı

Renault pick-up modeli Alaskan için özel seri ICE Edition versiyonu tanıttı. Geliştirilmiş bir tasarıma sahip model Eylül ayından itibaren satışa sunulacak.

Renault Alaskan ICE Edition, buzul beyazı rengi ve kontrast oluşturan siyah ve kırmızı dış kaplamalarıyla göze çarpıyor. Alaskan ICE Edition, depolama hacmini artıran ve taşınan yükü koruyan özel iki renkli açılır tavan ve siyah yan çubuklar ile sunuluyor. 18 inç siyah alüminyum jantlar, çamurluk çerçeveleri ve arazi lastikleri; modelin etkileyici ve güçlü tasarımını öne çıkarıyor. İç kısımda ise ses odaklamalı sistem, 6 stereo Odak hoparlör ile üstün ses kalitesi sağlıyor.


Renault Alaskan 2.3 litre dCi motorla yola çıkıyor. Alaskan, 2,5 metrekare geniş bir yükleme alanına, 1 tonun üzerinde taşıma kapasitesine; 3,5 tonluk çekiş gücüne sahip. Çift kabinde 5 oturma alanı bulunuyor.

Renault, Kış Aylarına Özel Alaskan Ice Modelini Tanıttı

Alaskan profesyonel müşterilerin özel beklentilerini karşılamak için Renault’nun Avrupa’daki yaklaşık 9.000 satış noktası yanı sıra; Avrupa’da yaklaşık 500 Renault Pro+ ağının gücünden faydalanacak. İsviçre, özel seri Alaskan ICE Edition modelinin pazara sunulacağı ilk ülke olacak. Alaskan, Eylül 2017’den bu yana Avrupa pazarında yerini alıyor.

kaynak: https://otoajanda.com/renault-pick-up-hangi-ay-satisa-sunulacak/

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu