Renault, Kış Aylarına Özel Alaskan Ice Modelini Tanıttı - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Renault, Kış Aylarına Özel Alaskan Ice Modelini Tanıttı

Renault, Kış Aylarına Özel Alaskan Ice Modelini Tanıttı

Renault pick-up modeli Alaskan için özel seri ICE Edition versiyonu tanıttı. Geliştirilmiş bir tasarıma sahip model Eylül ayından itibaren satışa sunulacak.

Renault Alaskan ICE Edition, buzul beyazı rengi ve kontrast oluşturan siyah ve kırmızı dış kaplamalarıyla göze çarpıyor. Alaskan ICE Edition, depolama hacmini artıran ve taşınan yükü koruyan özel iki renkli açılır tavan ve siyah yan çubuklar ile sunuluyor. 18 inç siyah alüminyum jantlar, çamurluk çerçeveleri ve arazi lastikleri; modelin etkileyici ve güçlü tasarımını öne çıkarıyor. İç kısımda ise ses odaklamalı sistem, 6 stereo Odak hoparlör ile üstün ses kalitesi sağlıyor.

Renault Alaskan 2.3 litre dCi motorla yola çıkıyor. Alaskan, 2,5 metrekare geniş bir yükleme alanına, 1 tonun üzerinde taşıma kapasitesine; 3,5 tonluk çekiş gücüne sahip. Çift kabinde 5 oturma alanı bulunuyor.

Renault, Kış Aylarına Özel Alaskan Ice Modelini Tanıttı

Alaskan profesyonel müşterilerin özel beklentilerini karşılamak için Renault’nun Avrupa’daki yaklaşık 9.000 satış noktası yanı sıra; Avrupa’da yaklaşık 500 Renault Pro+ ağının gücünden faydalanacak. İsviçre, özel seri Alaskan ICE Edition modelinin pazara sunulacağı ilk ülke olacak. Alaskan, Eylül 2017’den bu yana Avrupa pazarında yerini alıyor.

kaynak: https://otoajanda.com/renault-pick-up-hangi-ay-satisa-sunulacak/

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yeni Mercedes-Benz A-Serisi, Kompakt Sınıfta Standartları Belirliyor

Buğra Noyan

Toyota’nın “SUPRA” Efsanesi Geri Döndü

TeknoDiot Bey

Assan Hanil’den Teknoloji Atağı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.