Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi Smart Band Pro Çıkış Tarihi Belli Oldu

Xiaomi kesinlikle iyi akıllı telefon dalgasıyla adını duyurdu. Bununla birlikte, şirketin sağlam bir cihaz ekosistemi var ve giyilebilir cihazlar muhtemelen günümüzde akıllı telefonları kadar popüler.


Marka, Mi markası altında birinci sınıf giyilebilir ürünlere ve Redmi markası altında da uygun maliyetli ürünlere sahiptir. Şirket, bu hafta Çin’de büyük bir Redmi lansmanı için hazırlanıyor. 28 Ekim’de şirket, Redmi Watch 2 ile birlikte Redmi Note 11 serisini tanıtacak. Ancak bu etkinlikten gelen tek ürün bunlar değil. Partiye dikdörtgen gövdeli ve kauçuk kayışlı yeni bir Redmi Smart band Pro katılacak.

Redmi Smart Band Pro’nun temel özellikleri ortaya çıktı

WinFuture’dan gelen bir rapora göre , yeni bilezik Huawei Watch Fit’e doğrudan rakip olacak. Aynı niş kullanıcılar için gelen Samsung Galaxy Fit ile de rekabet edecek. Farklı isimlere rağmen cihaz, geçen yıl gelen Redmi Smart Band’in devamı olarak gelebilir. Yeni giyilebilir cihaz, GPS konumlandırma gibi orta menzilli giyilebilir cihazların büyük çoğunluğunda bulunmayan özellikler sunabilir.

Piyasada uygun fiyata satılan akıllı saatlerin ve akıllı bilekliklerin çoğunda GPS yok. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, akıllı telefonlarını her zaman yanlarında taşımak zorunda kalmadan giyilebilir cihazları açık hava etkinliklerine veya gezilere götürebilirler. Konumlandırma ve izleme için GPS yeterli olacaktır. Söylentiler, giyilebilir cihazın GPS getireceğini söylüyor ve bu özellikle bile cazip bir fiyat etiketine ulaşıp ulaşmayacağını görmek için heyecanlıyız. Diğer özellikler arasında Bluetooth bağlantısı, çeşitli spor modları ve kalp atış hızı takibi bulunur.

Redmi Smart Band Pro Çıkış Tarihi Belli Oldu

Kanıt eksikliğine rağmen, yeni Redmi Smart Band Pro’nun bir SpO2 sensörü ile gelmesini de bekleyebiliriz. Bu sensör, kullanıcının kandaki oksijen miktarını izlemesini ve izlemesini sağlar. Bu özellik, COVID-19’un bu günlerinde oldukça önemli ve anlamlı hale geldi. Giyilebilir cihazın bir çeşit su geçirmezlik getirmesini ve birkaç günlük kullanım için dayanan bir pille gelmesini bekliyoruz.

Redmi Smart Band Pro, Perşembe günü Çin pazarına girecek. Giyilebilir cihazların dünya genelinde artan popülaritesi ve talebi göz önüne alındığında, bunun dünyadaki diğer pazarlarda piyasaya sürüldüğünü görebiliriz. Realme, giyilebilir segment için ürünlerini zorlarken, Redmi’nin mevcut zamanlarda en büyük rakiplerinden birinin peşine düşeceğinden oldukça eminiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu