Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi Note Serisi Dünya Genelinde 100 Milyon Adet Üretildi!

Çin teknoloji devi Xiaomi geçtiğimiz günlerde Redmi Note serisinin dünya çapında 100 milyon adet üretildiği açıkladı.

Bu rakam, Redmi‘nin Xiaomi tarafında bağımsızlığından önce piyasaya sunulan Redmi Note cihazlarını içerir. Hiç şüphe yok ki, Redmi Note 7 ve Note 7 Pro muhtemelen en popüler Redmi Note telefonlardır.


Bununla birlikte, Redmi Note 6 Pro, 2018 yılının ilk çeyreğinde oldukça popülerdi. Bağımsızlığından önceki son Redmi Note telefonu oldu.

Redmi markasının bağımsızlığını takiben, bu yıl Ocak ayında Redmi Note 7‘yi çıkardı. Bir ay sonra, şirket Pro sürümünü yayınladı. Mart ayının sonunda, Redmi şirketi, Note 7 serisi modelini yaklaşık 4 milyon ünite sevk etti.

Redmi Note serisinde 100 milyon barajı geçildi

Redmi Note Serisi Dünya Genelinde 100 Milyon Adet Üretildi!

Bu yılın Temmuz ayında, Redmi Note 7 serisinin yaklaşık 15 milyon adet sevk ettiğini açıkladı. Dün, bu dizinin 20 milyon adet sevk ettiğini açıkladı. Bu dönüm noktası başarısı, tüm dünyadaki hayranlarının en çok satan serilerinden biri olan Redmi Note serisini sevdiğinin bir göstergesi.

Satış rakamlarındaki artışın mevcut bölgelerde daha fazla stokla bağlantının koparamayacağı ve yeni pazarlarda lansman yapamayacağı dikkat çekmektedir. Redmi Note 7 ve yanlısı varyant çeşitli zamanlarda Hindistan ve Çin’de cazip fiyat indirimleri aldı..

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu