TeknoDiot
     
     
     

Redmi Note Serisi Dünya Genelinde 100 Milyon Adet Üretildi!

Redmi Note Serisi Dünya Genelinde 100 Milyon Adet Üretildi!

Çin teknoloji devi Xiaomi geçtiğimiz günlerde Redmi Note serisinin dünya çapında 100 milyon adet üretildiği açıkladı.

Bu rakam, Redmi‘nin Xiaomi tarafında bağımsızlığından önce piyasaya sunulan Redmi Note cihazlarını içerir. Hiç şüphe yok ki, Redmi Note 7 ve Note 7 Pro muhtemelen en popüler Redmi Note telefonlardır.

Bununla birlikte, Redmi Note 6 Pro, 2018 yılının ilk çeyreğinde oldukça popülerdi. Bağımsızlığından önceki son Redmi Note telefonu oldu.

Redmi markasının bağımsızlığını takiben, bu yıl Ocak ayında Redmi Note 7‘yi çıkardı. Bir ay sonra, şirket Pro sürümünü yayınladı. Mart ayının sonunda, Redmi şirketi, Note 7 serisi modelini yaklaşık 4 milyon ünite sevk etti.

Redmi Note serisinde 100 milyon barajı geçildi

Redmi Note Serisi Dünya Genelinde 100 Milyon Adet Üretildi!

Bu yılın Temmuz ayında, Redmi Note 7 serisinin yaklaşık 15 milyon adet sevk ettiğini açıkladı. Dün, bu dizinin 20 milyon adet sevk ettiğini açıkladı. Bu dönüm noktası başarısı, tüm dünyadaki hayranlarının en çok satan serilerinden biri olan Redmi Note serisini sevdiğinin bir göstergesi.

Satış rakamlarındaki artışın mevcut bölgelerde daha fazla stokla bağlantının koparamayacağı ve yeni pazarlarda lansman yapamayacağı dikkat çekmektedir. Redmi Note 7 ve yanlısı varyant çeşitli zamanlarda Hindistan ve Çin’de cazip fiyat indirimleri aldı..

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Gaziantep’te Başlayan Kodlama Eğitimi ile Geleceğin Dijital Uzmanları Yetişiyor

Uğur Aydemir

Samsung Galaxy Tab S6 Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Engelli Hayvanları Hayata Bağlayan Projesiyle Vestel’e İngiltere’den Ödül!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.