Redmi Note Serisi Dünya Genelinde 100 Milyon Adet Üretildi! - TeknoDiot.com

Redmi Note Serisi Dünya Genelinde 100 Milyon Adet Üretildi!

Abone Ol 

Çin teknoloji devi Xiaomi geçtiğimiz günlerde Redmi Note serisinin dünya çapında 100 milyon adet üretildiği açıkladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bu rakam, Redmi‘nin Xiaomi tarafında bağımsızlığından önce piyasaya sunulan Redmi Note cihazlarını içerir. Hiç şüphe yok ki, Redmi Note 7 ve Note 7 Pro muhtemelen en popüler Redmi Note telefonlardır.

Bununla birlikte, Redmi Note 6 Pro, 2018 yılının ilk çeyreğinde oldukça popülerdi. Bağımsızlığından önceki son Redmi Note telefonu oldu.

Redmi markasının bağımsızlığını takiben, bu yıl Ocak ayında Redmi Note 7‘yi çıkardı. Bir ay sonra, şirket Pro sürümünü yayınladı. Mart ayının sonunda, Redmi şirketi, Note 7 serisi modelini yaklaşık 4 milyon ünite sevk etti.

Redmi Note serisinde 100 milyon barajı geçildi

Redmi Note Serisi Dünya Genelinde 100 Milyon Adet Üretildi!

Bu yılın Temmuz ayında, Redmi Note 7 serisinin yaklaşık 15 milyon adet sevk ettiğini açıkladı. Dün, bu dizinin 20 milyon adet sevk ettiğini açıkladı. Bu dönüm noktası başarısı, tüm dünyadaki hayranlarının en çok satan serilerinden biri olan Redmi Note serisini sevdiğinin bir göstergesi.

Satış rakamlarındaki artışın mevcut bölgelerde daha fazla stokla bağlantının koparamayacağı ve yeni pazarlarda lansman yapamayacağı dikkat çekmektedir. Redmi Note 7 ve yanlısı varyant çeşitli zamanlarda Hindistan ve Çin’de cazip fiyat indirimleri aldı..

Göz atın:   Xiaomi Mi Watch Color Ortaya Çıktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!