Redmi Note 8T Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Redmi Note 8T Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Redmi Note 8 NFC özelliği olmadığını biliyoruz. Specsheet bir kayda değer ihmal ile Xiaomi gelen yetenekli, henüz çok uygun midranger olduğunu.

Görünüşe göre, bir NFC versiyonu çalışmalarında Redmi Note 8T ortaya çıkmış oldu.

Ancak gayri resmi olan telefon, birkaç yeni görüntüler de ortaya çıktı ve ekrana yapıştırılan bir promo etiketindeki ek işlevsellik ile övündü.

Redmi Note 8T ortaya çıktı!

Fotoğraflar Redmi Note 8T‘yi 8 ile aynı hizaya getiren önemli özellikleri gösteriyor 6,3 inçlik ekran Gorilla Glass 5 ile kaplanmış, Snapdragon 665 işlerden sorumlu ve tüm işlemi 4.000mAh batarya ile çalışıyor.

Arkasındaki dört kameralı bir kurulum bir makro ve şirketi 48MP birincil atıcı için tutan ultra geniş açılı bir modüle sahiptir. Söz verilen dörtten, söz edilmemesi derinlik sensörüdür.

Redmi Note 8T Ortaya Çıktı

Kutu içeriğini gösteren başka bir resim var; bunlar arasında saydam bir kasa, şarj cihazı (etikette belirtildiği şekilde 18W) ve bir USB kablosu yer alıyor.

Şarj cihazında Redmi Note 8T’nin yönlendirileceği bazı pazarları gösteren AB pimleri vardır. Görüntülerin kaynağı 199E’deki 4GB / 64GB’lık bir sürümün fiyatını gösteriyor. Redmi Note 8T‘nin ne zaman resmi olacağı belli değil, ancak kendisi ve kutusu ortaya çıkmış oldu.

Redmi Note 8T Ortaya Çıktı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu