Redmi Note 8T Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Redmi Note 8T Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Görünüşe göre Xiaomi henüz Redmi Note 8 programında yer almadı. Birkaç gün önceki söylentilere göre Redmi Note 8T hakkında yeni bilgiler geldi.

Yeni sızdırılan bilgilere göre Redmi Note 8 ile neredeyse aynı olacağını ancak NFC desteği katacağını ileri sürdü.

Redmi Note 8’in NFC desteği olmadığı için çoğu Çin pazarına yönelik akıllı telefonun yaptığı gibi Xiaomi’nin dünya pazarına yönelik Redmi 8T‘yi uygun NFC desteği ile piyasaya sürmesi mantıklı olacaktır.

Şimdi, Tayvan’daki NCC Sertifikası NFC desteğini onaylar ve bilinen özellikler listesine 18W hızlı şarj özelliği dahi ekler. Uyumlu şarj cihazı 5V / 3A, 9V / 2A ve 12V / 1.5A çıkışını destekleyecektir.

Sertifika ayrıca telefonun piyasaya sürülmeye başladığını gösteriyor, bu yüzden muhtemelen birkaç hafta içinde göreceğiz.

Redmi Note 8T Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı Redmi Note 8T Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Göz atın:   Realme 7, 64MP Pro Modu ile Daha Fazlasıyla ilk Güncellemesini Almaya Başladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu