Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi Note 7 İçin Kararlı Android 10 Beta Kullanıma Sunuldu

Xiaomi, Redmi Note 7’ye kararlı Android 10 tabanlı MIUI 11 beta sürümünü yayınladı.

Xiaomi’nin Android 10 tabanlı MIUI 11 güncellemesini Çin’deki Redmi Note 7 kullanıcılarına yayınlamaya başladığını bildirdikten bir aydan kısa bir süre sonra, şirket Hindistan’daki kullanıcılar için de aynı şeyi açıkladı.


Şirket, Mi Community forumunda bir ayrıntı açıkladı Android 10 tabanlı MIUI 11 beta kararlı güncellemesinin Hindistan’daki seçilmiş kullanıcılara gönderildiğini duyurdu. Tabii ilerleyen günlerde de tüm Avrupa ülkelerinde de bu beta sürümünün yayınlanması planlanıyor. Belki hiç beta yayınlanmadan direk olarak yayınlanma ihtimali de çok yüksek.

MIAI 11 IN Beta Stable V11.0.2.0 QFGINXM sürümünde OTA kullanıcılarından gelen güncelleme. Kararlı bir yapı olduğu için, beta olarak yayınlanması, şirketin hala hatalar varsa bu yapıyı test ettiği anlamına gelir.

Redmi Note 7 için kararlı Android 10 beta

Redmi Note 7 İçin Kararlı Android 10 Beta Kullanıma Sunuldu

Bu yayınlama muhtemelen Redmi Note 7 beta programı için seçilen kullanıcılara yöneliktir ve geri bildirimlerini paylaşmaları gerekecektir. Beta güncellemesi ile ilgili herhangi bir sorun yoksa, Hindistan’da bir hafta içinde veya daha kısa sürede tam bir resmi olarak yayınlanması bekleniyor. Ancak, güncellemeyi alan kullanıcılardan hata veya başka bir şikayet ortaya çıkarsa, resmi güncelleme durdurulur.

Güncelleme ile ilgili değişiklik günlüğü yayınlanmadı ve güncellemeyi indirmek için bir bağlantı mevcut değil. Güncellemeyi alanların bir indirme bağlantısını veya değişiklik günlüğünü paylaşmasına izin verilmez.

Bununla birlikte, Android 10’da derlemenin kullanıldığını gösterdi ve sistem genelinde karanlık mod ve geliştirilmiş her zaman açık ekran işlevselliği gibi zaten açık olan tüm Android 10 özelliklerini bulunduruyor. Ayrıca yeni animasyonlar, temalar, duvar kağıtları ve gelişmiş bildirim sistemini de beraberinde getiriyor. Güncellemenin en son Android güvenlik düzeltme ekini de sunmasını bekliyoruz.

Redmi Note 7 İçin Kararlı Android 10 Beta Kullanıma Sunuldu

Redmi Note 7 İçin Kararlı Android 10 Beta Kullanıma Sunuldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu