Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi K50 Serisi Ekran Altı Parmak İzi Okuyucusuna Sahip Olacak

LCD ve OLED arasındaki karşıtlık, LED’li ekranların mükemmelliğin zirvesi olmadığı ilk günlerde daha keskin ve alakalıydı. Yıllar geçtikçe geliştiler ve fiyatları düştü. OLED paneller, Xiaomi ve Samsung’un uygun fiyatlı cihazlarında mevcuttur.


Redmi K50 serisi ekran altı parmak sensörüne geri dönecek. LED’e yönelik eğilim sadece yoğunlaşacak ve bu tür ekrana sahip akıllı telefonların sayısı giderek artacak. Xiaomi’nin de bu tür ekranları popülerleştirmede payı olacak. OLED panellerini cihazlarına giderek daha fazla yerleştiriyor.

Şirketin, yüksek yenileme hızına sahip Snapdragon 778G ve OLED ekranlara dayalı iki orta sınıf akıllı telefon hazırladığı bildirildi. Kaynak ayrıca, yeni cihazların ince ve hafif kasalarda farklılık göstereceğini ve ayrıca ekrana yerleşik bir optik parmak izi sensörünün gelişmiş bir versiyonunu alacağını da vurguluyor.

Ekran içi parmak izi teknolojisi, Redmi markası altındaki cihazlarda giderek daha fazla görünecek . Redmi K50 serisinin akıllı telefonları da alacak. Toplamda, üst düzey modellerin Snapdragon 898 yonga seti ile ödüllendirileceği yeni aile içinde üç model vaat ediyorlar; ve diğer ikisi – Snapdragon 888. Ayrıca 120 W’ta hızlı şarj sunacaklar; çok uzun zaman önce orta sınıf bir cihaza ulaşan Redmi Note 11 Pro +.

İlgili Makaleler

Xiaomi 240 milyondan fazla Redmi Note akıllı telefon sattı

Redmi K50 Serisi Ekran Altı Parmak İzi Okuyucusuna Sahip Olacak

Redmi markasının genel müdürü Lu Weibing, Redmi Note 11 akıllı telefonlarının son sunumu sırasında dünya çapında 240 milyondan fazla Redmi Note akıllı telefonunun satıldığını duyurdu. Serinin birkaç yıldır var olması dikkat çekicidir; ancak Mayıs ayında marka yalnızca 200 milyon serisi akıllı telefonun satışını duyurdu.

Böylece Xiaomi, son beş ayda 40 milyon adet, yani aylık ortalama 8 milyon adet satmayı başardı. Geçen yıl Kasım ayı itibarıyla 140 milyon Redmi Note akıllı telefon, Ekim 2019’da 100 milyon satıldı.

Şirket, gelecekte her yıl iki nesil Redmi Note sunacak. Bazı haberlere göre seri cihazlar ortalama 390 dolara mal olacak; ancak modeller hem daha pahalı hem de daha ucuz olacak.

Küresel genişleme, Xiaomi perakende ağının dağıtımıyla da kolaylaştırılıyor. Lu Weibing’e göre, Xiaomi’nin uluslararası bölümünün şu anki başkanı olan Redmi’yi yönetmenin yanı sıra; Bu ayın sonuna kadar şirketin dünyada 10.000 mağazası olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu