Tiktok Takipçi Satın Al

RED’in Akıllı Telefon Projesi Resmi Olarak Sona Erdi!

Fotoğrafçılar ve film yapımcıları dünyadaki en iyi filmlerin bazılarını çekmek için kullanılan RED markalı kameralar hakkında bilgi sahibi olabilirler ancak son yıllarda, şirket ilk akıllı telefonu olan RED Hydrogen One’ı nerede ürettiklerini belirlemeye karar verdi.

Bunun nedeni RED’in kurucusu Jim Jannard tarafından yapılan bir duyuruda, sağlık sorunları nedeniyle 70 yaşın üzerinde emekli olacağını açıkladığını açıkladı ayrıca şirketin yaklaşımı olan Hidrojen projesinin emekli olduğunu açıkladı akıllı telefonlara da iptal edilebilir.

RED’in Akıllı Telefon Projesi Resmi Olarak Sona Erdi!


Jannard’a göre, “Oakley, RED Digital Cinema ve HYDROGEN’in yer aldığı bir kariyere son verecek olan HYDROGEN projesini durduracağım. Bu vizyona imza atan yıllar boyunca birçok harika insanla çalıştığım için çok gurur duyuyorum. RED Dijital Sinema kontrollerde Jarred, Tommy ve Jamin ile her zamankinden daha güçlü devam edecek. Komodo piyasaya sürülmek üzere… ve HYDROGEN Bir gelecekte desteklenmeye devam edecek. ”

Projenin, özellikle geldiği özelliklerden bazıları oldukça ümit verici göründüğü zaman konserve görmek biraz üzücü. Bununla birlikte, akıllı telefon endüstrisi inanılmaz rekabetçi bir sektördür ve başka bir şirketin pazardan çıktığını görünce şaşırdığımızı söyleyemeyeceğimizi tahmin ediyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu