«
Red Dead Redemption 2'nin Aksiyon Dolu Fragmanı Yayınlandı Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Rockstar Games Studios tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2’nin yeni aksiyon dolu fragmanı yayınlandı.

Red Dead Redemption 2, Rockstar Studios tarafından geliştirilip, Rockstar Games tarafından ise yayınlananan aksiyon dolu kovboy oyunu. Vahşi Batı temalı aksiyon-macera türü içeren bir yapım olan oyun resmi olarak 26 Ekim 2018′de piyasaya sürülecek.

  • Red Dead Redemption 2'nin Aksiyon Dolu Fragmanı Yayınlandı Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

    Red Dead Redemption 2 İçin Üzücü Haber!

Devasa açık dünyası ile oyuncaları etkileyecek olan Red Dead Redemption 2 hikayesi ile de oynayanları kendine hayran bıraktıracak.

Vahşi Batı’da geçecek olan oyun, ilk oyundan 12 yıl öncesini konu alacak. 1899’un Amerika’sında geçecek olan yapımın başlangıç noktası ise Van der Linde çetesinin başarısız soygun girişimi olacak. Blackwater kasabında başlayacak olan oyunun hikayesi, başarısız soygun girişimin ardından peşimize düşen Vahşi Batı’nın en iyi kelle avcılarında kaçmamız ile devam edecek. Arthur Morgan olarak süre gelen bu kaçışın yanı sıra, Vahşi Batı’nın zor koşulları ile mücadele edeceğiz.

  • Red Dead Redemption 2'nin Aksiyon Dolu Fragmanı Yayınlandı Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

    Heyecanla Beklenen Red Dead Redemption 2’nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Resmi çıkışına az bir zaman kala yeni bir fragman yayınlandı. PlayStation 4, Xbox One platformlarına uyumludur. Ana karakterimiz ise Arthur Morgan’dır. Red Dead Redmeption 2’de diğerlerinin  yanında yer alarak 300TL’lik ön sipariş fiyatını yaklaşık olarak %57 gibi yüksek bir oranla artırarak oda fiyatını 470TL’ye sabitlenmişti. İnsanlara oyun zaten pahalı gelmişken birde üstüne zam yapılmıştı.

 

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *