Tiktok Takipçi Satın Al

Red Dead Redemption 2’nin Aksiyon Dolu Fragmanı Yayınlandı

Rockstar Games Studios tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2’nin yeni aksiyon dolu fragmanı yayınlandı.

Red Dead Redemption 2, Rockstar Studios tarafından geliştirilip, Rockstar Games tarafından ise yayınlananan aksiyon dolu kovboy oyunu. Vahşi Batı temalı aksiyon-macera türü içeren bir yapım olan oyun resmi olarak 26 Ekim 2018′de piyasaya sürülecek.

[sp-related style=”dark” id=”30683″]

Devasa açık dünyası ile oyuncaları etkileyecek olan Red Dead Redemption 2 hikayesi ile de oynayanları kendine hayran bıraktıracak.

Vahşi Batı’da geçecek olan oyun, ilk oyundan 12 yıl öncesini konu alacak. 1899’un Amerika’sında geçecek olan yapımın başlangıç noktası ise Van der Linde çetesinin başarısız soygun girişimi olacak. Blackwater kasabında başlayacak olan oyunun hikayesi, başarısız soygun girişimin ardından peşimize düşen Vahşi Batı’nın en iyi kelle avcılarında kaçmamız ile devam edecek. Arthur Morgan olarak süre gelen bu kaçışın yanı sıra, Vahşi Batı’nın zor koşulları ile mücadele edeceğiz.

[sp-related style=”dark” id=”30637″]

Resmi çıkışına az bir zaman kala yeni bir fragman yayınlandı. PlayStation 4, Xbox One platformlarına uyumludur. Ana karakterimiz ise Arthur Morgan’dır. Red Dead Redmeption 2’de diğerlerinin  yanında yer alarak 300TL’lik ön sipariş fiyatını yaklaşık olarak %57 gibi yüksek bir oranla artırarak oda fiyatını 470TL’ye sabitlenmişti. İnsanlara oyun zaten pahalı gelmişken birde üstüne zam yapılmıştı.

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu