Başarılı Hikayeye Sahip Recontact London, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Abone Ol 

Türk ekibin bundan önce Recontact: İstanbul oyununu yayınlamıştı ve ciddi şekilde sevilen oyundan sonra şimdi Recontact London oyunu ile karşımızdalar.

Oyunun bütün aşamaları Türk bir ekip tarafından gerçekleştirilen Recontact London, Androidve iOS için yayınlandı. Hikayesiyle hayran bırakan Türk oyunu Recontact London, Android ve iOS için yayınlandı. Bu tür girişimcileri gerçekten ülke olarak değer vermemiz ve sürekli desteklememiz gerektiğini bir kez daha anlamış olduk.

İki kardeş gerçekten süper işler ortaya koydu ve koymaya devam ediyorlar. İsminde de anlaşıldığı üzere konusu Londra’da geçen oyunumuzda İngiliz aktörler yer alıyor.

Hikayeli oyunları sevenler için: Recontact London

Başarılı Hikayeye Sahip Recontact London, Android ve iOS İçin Yayınlandı

İsminde de anlaşıldığı üzere Londra sokaklarındayız! Londra’da gerçekleşen bir suçun ardından dedektif olarak göreve başlıyoruz. Olay yeri incelemeden siber dedektifliğe kadar pek çok heyecan verici anı deneyimleme fırsatı buluyoruz.

Game of Thrones dizisinden hatırladığımız Whitewalker’a hayat veren ünlü aktör Ross Mullan ve Emer McDaid gibi isimler oyunda bizleri karşılıyor. Eyes of the Sky’da başrolümüz aktör Fikret Kuşkan tarafından canlandırılan bir dedektifti. Londra’da ise başrol doğrudan biziz ve bu kez sadece kameralar aracılığıyla değil, olay mahalini üç boyutlu olarak inceleyebiliyorsunuz.

  • Android için indirin
  • iOS için indirin

Göz atın:   iOS İçin Google Haritalar’ da Gizli Mod Yayınlanıyor!

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu