Realme XT Pro’nun TENAA’da Tüm Özellikleri Göründü!

RMX1991 model numarasını taşıyan yaklaşan bir Realme telefonu görüntüleri ile birlikte TENAA’da ortaya çıkmıştı. Bugün liste tüm özellikleriyle güncellendi. Özelliklerine bakarak söylentili Realme XT Pro akıllı telefon olabileceği varsayılabilir.

RMX1991, 158.7 x 75.2 x 8.6 mm ölçüsündedir ve ağırlığı 182 gramdır. Yakışıklı su damlası çentik ve ekran parmak izi okuyucu ile 6.4-inç AMOLED full HD + ekran ile donatılmıştır. 2,2 GHz okta çekirdekli işlemci ve 6 GB RAM ile çalışmaktadır. 64 GB depolama alanına ve ek depolama için bir microSD kart yuvasına sahiptir. Android 9 Pie OS’ye önyükleme yapar.

Realme XT Pro’nun TENAA’da Tüm Özellikleri Göründü!

64 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel dörtlü kamera kurulumu telefonun arka tarafına yerleştirilir. 32 megapiksellik bir ön kameraya sahip. Yakışıklı 4.000mAh batarya ile desteklenmektedir. Akıllı telefonun 3C sertifikası, şirketin telefonla birlikte 30W hızlı şarj cihazı sağlayabildiğini ortaya koydu.

Yukarıda belirtilen özellikler, bir önceki ayın sonunda şirket tarafından açıklanan Realme XT akıllı telefonun özelliklerinden biraz farklı. Muhtemelen, RMX1991, Snapdragon 730G’ye sahip daha güçlü bir cihazdır.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!