Tiktok Takipçi Satın Al

Realme XT, Android 10 Tabanlı Realme UI Güncellemesini Alıyor

Realme XT üst orta segmentte şirketin en sağlam olanaklarından biri. Realme XT, Android 10 tabanlı Realme UI güncellemesini alıyor.

Realme XT, Snapdragon 712 işlemci, 6.4 inç FHD + AMOLED Ekran, 64MP kamera ve VOOC FlashCharge 3.0 desteği ile 4.000mAh bataryaya sahip.


Yakışıklı aslında Android 9 Pie dayalı ColorOS 6.0 ile başlattı. Piyasaya sürüldüğünden beri, şirket, Realme UI biçiminde gelecek olan yakışıklı için bir güncelleme vaat ediyor. Söz yerine getiriliyor ve Android 10 tabanlı güncelleme akıllı telefona ulaşıyor.

Çinli firma Realme , akıllı telefonu için Realme UI 1.0 piyasaya sürüyor. Realme’nin Android 10 ve ColorOS 7 tabanlı kendi yazılımının ilk yinelemesi, Oppo akıllı telefonlarda gördüğümüz aynı ColorOS güncellemesini sunmak yerine, Realme’den ilham alan firmware’in farklı bir dalını getirmeye karar verdi.

Realme XT, Android 10 Tabanlı Realme UI Güncellemesini Alıyor

Realme XT, Android 10 güncellemesi

Realme XT güncellemesi RMX1921EX_11.C.01 seri ile geliyor ve 3,52 GB boyutunda. Birçok yeni özellik ve içeriğe sahip büyük bir güncelleme. Kullanıcılar çift kulaklık bağlantısı, animasyonlu duvar kağıtları, özelleştirilebilir simge şekli ve yeni şarj animasyonu alacak. Güncellemenin ayrıca Oppo, Vivo ve Xiaomi akıllı telefonlarda da piyasaya sürülecek olan çapraz marka dosya paylaşım teknolojisi Realme Share’i getirdiğini belirtmek gerekir.

Sunum önümüzdeki günlerde tüm Realme XT akıllı telefonlarını kapsamalıdır. Şirketin aynı güncellemeyi birkaç gün önce Realme 3 Pro için de sunduğunu belirtmek gerekir. İki telefonda Android 10‘u alan ilk Realme cihazları grubunun bir parçası. Gelecek aylarda, portföyünün en büyük bölümünü Realme UI ile kapsayan şirketi göreceğiz.

Realme UI başarılı olduğunu kanıtlarsa, önümüzdeki sürümlerde daha bağımsız hale geldiğini göreceğiz. Gelecekte, ColorOS 7.0 ile köklerini kesen bağımsız bir yazılım dalı haline gelebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu